Image

فروشگاه فنی مهندسی برق وصنعت پاوراکسین درسال 1390 توسط کادر مجرب و متخصص در عرصه برق و صنعت افتتاح گردید و شروع به واردات و تامین انواع لوازم و تجهیزات برقی هچون، لوازم مخابراتی، ابزار دقیق،تجهیزات اندازه گیری،تجهیزات اتوماسیون،تجهیزات حفاظتی و .... نمود.
این فروشگاه تبعیت از روند پایداری و ارزش های سازمانی خود، یعنی احترام به مشتری،رعایت اصول شهروندی و همچنین حفظ میانت از پشتیبانی کالا در دستور کار خود قرار داده است و از آن زمان تهیه کالا با بهترین کیفیت و خدما پس از فروش هدف اصلی این مجموعه بوده است.
مجموعه پاوراکسین با وجود در نمایشگاه های خارجی قصد دارد با بروز بودن و همینطور نزدیک شدن به شرکت های بزرگ خارجی به واردات و تامین انواع قطعات صنعتی، کمک کوچکی به عمل آورد و همینطور بتواند نیاز هم میهنی های خود را در عرصه برق و صنعت برطرف سازد. از این رو همکاری خود را با اکثر کشورها ی جهان نظیر: هند، چین، ایتالیا، فرانسه، آلمان، ترکیه اعلام می دارد.

نحوه ارسال و خرید از فروشگاه پاوراکسین

برای خرید قطعات مورد نیاز با فروشگاه پاوراکسین تماس حاصل فرمایید. شما با تماس گرفتن به ما هم میتوانید بیشتر به ما اعتماد کنید و همچنین می توانید مشاوره رایگان داشته باشید و بهترین مورد را از قطعات انتخواب نمایید و بهترین خرید را داشته باشید.

بعد از خرید توسط کارفرما مجموعه پشتیبان و مسولان ارسال بار با شما عزیزان هماهنگ میکنند که از چه طریق بار را برای شما ارسال نمایند تا بتوانیم رضایت کامل شما عزیزان را دریافت نماییم.

⇐ پیگیری سفارشات ⇒

 ارسال محصولات از طریق.....

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

دلایل انتخواب پاور اکسین

بازرگانی فنی مهندسی برق و صنعت پاور اکسین برای زمان فروش و بعد از خرید کالا شرایطی را ترتیب دیده که بتواند شما بهترین خرید را داشته باشید.

1. مشاوره: تیم مهندسی ما دارای افراد مجرب و متخصص و با تجربه در عرصه برق وقدرت می باشد که می تواند به کارفرما بهترین و باکیفیت ترین ارائه رو اعلام کند از این رو کارفرما نیز میتواند بهترین انتخواب را داشته باشد.

2. تنوع محصولات: ما دارای زیر مجموعه ای از محصولاتزیادی می باشیم به همین دلیل توانستیم محصولات متنوع از لحاظ قیمت و همجنین از لحاظ کیفیت را ارد و یا تهیه میکند و به فروش میگزارد که این امر نیز میتواند به ما کمک کند تا از محصولات بیشتر اطلاعات کسب کنیم و خرید خردمندانه ای داشته باشیم.

3. گارانتی: مامی تجهیزاتی که از طریق پاور اکسین تهیه می شود دارای گارانتی می باشد. قطعاتی که امکان ارائه گارانتی نمی باشد تست شده ارسال و تحویل کارفرما میگردد.

4. خدمات پس از فروش یا تعمیرات: با وجود مهندسین متخصص برق و قدرت ما می توانیم تمامی قطعاتی که از ما تهیه میکنید را درصورت خرابی احتمالی با کم ترین هزینه و امکانات بالا و همچنین قطعات الکتریی با کیفیت تعمیر کنیم تا از خسارات مالی شدید جلوگیری کنیم.

برای دریافت اطلاعات به روز از محصولات و فروش ویژه ماهانه ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.