Image
ویژگی و مزایای رله امر جنسی پیلز

در مقالات گذشته در برای اینکه رله پیلز چیست؟ و چگونه کاربرد دارد صحبت کردیم در این مقاله می‌خواهیم با مزایا رله امر جنسی پیلز و همچنین ویژگی رله PNOZ ساخت شرکت بزرگ پیلز آشنا شویم.

همان‌طور که میدانید در صنایع اتوماسیون رله‌های حفاظتی دارای کاربرد و همین طور ویژگی‌های متنوعی می‌باشند، رله‌های ایمنی پیلز یکی از قطعات پر مصرف و ایمن برای دستگاه‌های صنعتی و کار خانه‌ها می‌باشد. رله‌های پیلز در صنایع کاربرد وسیعی دارند برای همین شرکت بزرگ پیلز برای نظرت ایمن‌تر بر دستگاه‌ها و ماشین آلات و همچنین نیروهای انسانی رله امر جنسی پیلز PNOZ و رله امرجنسی  و یا رله حفاظتی MYPNOZ را تولید و ارتقا داده است که از این‌سو شما عزیزان با وسیله این نوع رله‌های مدولار قادر به مشاهده ایمنی برق از رله پیلز می‌باشید. یکی از ویژگی‌ها و کاربردهای رله‌های امر جنسی پیلز بالا بردن ایمنی ماشین آلات و همین طور نیروهای انسانی کارخانه جات می‌باشد.

ویژگی‌های رله امر جنسی PILZ

رله‌های حفاظتی PNOZ عملکردهای ایمنی مانند توقف اضطراری، دروازه‌های ایمنی، موانع نور، شبکه‌های نور، کنترل‌های دو دست، کنترل سرعت، توقف و بسیاری موارد دیگر را کنترل می‌کند. یکی دیگر از ویژگی‌های رله امر جنسی یا رله‌های حفاظتی پیلز سادگی نصب رله‌های بروز شده سری MYPNOZ می‌باشد چراکه آن‌ها مونتاژ شده و به راهتی متوان آن ها را نصب و راه اندازی نمود.

چگونگی خرید رله پیلز مناسب

همان طور که در مطالب فوق گفتیم کار با رله‌های ایمنی سری MYPNOZ به دلیل مونتاژ از کارخانه بسیار راحت می‌باشد حالا ما باید از دستگاه و یا موارد مورد نیاز خود و انتظارات ما از رله حفاظتی آگاه باشیم و بدانیم کندیم رله مورد نیاز می‌باشد برای این که بدانیم برای دستگاه‌های ما به رله ایمنی سری MYPNOZ احتیاج است یا به رله ایمنی پیلز سری PNOZSIGMA باید به چند نکته توجه کنیم.

دلایل انتخاب رله ایمنی سری MYPNOZ

  • برای این که بتوانیم 16 ورودی را در ماشین‌آلات ایمن نماییم باید از رله حفاظتی پیلز سری MYPNOZ استفاده نماییم
  • در صورتی که به یک راه حل ایمنی نیاز داشته باشید که به صورت جداگانه با برنامه شما هماهنگ شود باید از رله حفاظتی پیلز سری MYPNOZ استفاده کنیم.
  • زمانی که می‌خواهید پیوندهای AND و OR را کار کنید باید از رله امر جنسی MYPNOZ استفاده نماییم
  • بعضی مواقع پیش میاد که زمان برای آموزش جدید یک نرم افزار برای پیاده سازی قطعه نداریم پس در این مواقع می‌توانیم از رله ایمینی پیلز سری MYPNOZ استفاده کنیم.
  • اگر دنبال یک راه حل اقتصادی در مکان یا فضای کابینت کنترل خودمان هستیم رله پیاز سری MYPNOZ بسیار گزینه مناسبی برای ما می‌باشد.

انتخاب رله ایمنی سری PNOZSIGMA

یکی دیگر رله‌های ایمنی که شرکت پیلز تولید و ارائه کرده رله حفاظتی سری PNOZSIGMA می‌باشد که از این نوع رله امر جنسی پیلز می‌توان برای عملکرد ایمنی فردی مانند توقف اضطراری را کنترل کرد.

نظارت بر E-STOP ، دروازه‌های ایمنی، موانع نوری

رله‌های ایمنی PNOZsigma E-STOP ، دروازه‌های ایمنی یا موانع نور را کنترل می‌کند. در هر عملکرد ایمنی از یک نوع رله ایمنی PNOZ مجزا استفاده می‌شود.


 

مقالات مرتبط رله پیلز


الزامات رله امر جنسی برند پیلز

رله حفاظتی پیلز باید دارای الزاماتی نظیر:

EN 60947-5-1، EN 60204-1 و VDE 0113-1 را ارائه کند و همچنین امکان نظارت بر عملکرد ایمنی دکمه‌های فشارقوی، گیت‌های ایمنی، محافظ‌های نور، تشک‌های حساس به فشار، کنترل دو دستی، تأخیر زمانی و... را داشته باشد.

البته می‌توان گفت رله‌های امر جنسی برند پیلز الزاماتی ایمنی نظیر ساخت مدار با نظارت داخلی، عملکرد ایمنی در صورت خرابی قطعه مؤثر، باز و بسته شدن صحیح رله‌های عملکرد ایمنی به طور خودکار را ارائه می‌کند.

یکی از الزامات و یا ویژگی‌های مؤثر در رله‌های ایمنی پیلز توانایی آن‌ها برای تشخیص عیب در کنتاکت‌های ورودی مدار ایمنی در هنگام خطای زمین می‌باشد این عملکرد توسط مدارهای داخلی پیشرفته و برنامه نویسی شده رله ایمنی برند پیلز می‌باشد که در اصل این رله ایمنی را برای ما تضمین می‌کند.

کاربرد رله حفاظتی برند PILZ

رله‌های ایمنی عملکردهای ایمنی تعریف شده‌ای را انجام می‌دهند: به‌عنوان‌مثال ارائه می‌کنند. توقف کنترل شده و در نتیجه ایمن حرکت، نظارت بر موقعیت حفاظ‌های متحرک و قطع شدن یک حرکت بسته در حین دسترسی.

نحوه کار با رله حفاظتی

رله‌های ایمنی ساختار شفافی دارند و کار با آن‌ها ساده است، به همین دلیل است که نیازی به اقدامات آموزشی خاصی نیست. برای استفاده موفقیت‌آمیز از این دستگاه‌ها، تنها چیزی که به طور کلی مورد نیاز است، دانش ساده و اولیه برق و آگاهی از استانداردهای فعلی است. این دستگاه‌ها به دلیل طراحی جمع و جور، قابلیت اطمینان بالا و مهم‌تر از همه این که رله‌های ایمنی تمام استانداردهای لازم را برآورده می‌کنند، بسیار مورد استفاده قرار گرفته‌اند. آنها اکنون به یک جزء جدایی‌ناپذیر از هر کارخانه یا ماشینی تبدیل شده‌اند که عملکردهای ایمنی در آن نقش دارند. در مقالات بعدی می‌خواهیم شما عزیزان را با مشخصات فنی و کاربرد بعضی از رله‌های ایمنی برند پیلز و همچنین نحوه عملکرد آنها آشنا سازیم تا بتوانید برترین رله ایمنی از بحث برند و یا بحث کاربرد را تهیه و نصب نمایید مشاوران ما مشتاق پاسخ گویی به شما عزیزان در هرزمان می‌باشند.

 

بازرگانی فنی مهندسی برق و صنعت پاور اکسین دارای واردات و ارائه انواع رله‌های امر جنسی برند پیلز در معروف‌ترین برندهای جهانی نظیر رله حفاظتی و یا رله تایمر DOLD رله ایمنی MTL رله امر جنسی پیلز می‌باشد جهت خرید رله PILZ و یا دریافت اطلاعات فنی رله حفاظتی پیلز با مجموعه فروش رله پیلز ما تماس حاصل فرمایید

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.