Image
فیوز فشار متوسط و فشارقوی برند AEG

فیوزهای فشار متوسط و فشارقوی برند AEG یکی از فیوزهای سیلندری یا استوانه‌ای هستند که در سیستم‌های ترانسفورماتورها و تابلوهای صنعتی فشار متوسط و یا فشارقوی مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی دیگر از فیوزهای خوش نام و با اعتبار فیوزهای فشارقوی برند سیبا می‌باشد.
فیوزهای فشار متوسط و فشارقوی برند AEG همانند فیوزهای دیگر وظیفه حفاظت برای تجهیزات الکتریکی را برعهده دارد. فیوزهای فشار متوسط AEG در مقابل اضافه جریان در سیستم‌های الکتریکی فشار متوسط قرار می‌گیرند و از تجهیزات به‌خوبی حفاظت می‌کنند اما برای سیستم‌های فشارقوی باید از فیوزهای فشارقوی برند AEG استفاده نمایید.

شکل ظاهری فیوزهای فشار متوسط و فشارقوی AEG

از نظر شکل ظاهری و همچنین ساختار، فیوز فشار متوسط AEG همانند فیوزهای فشار متوسط SIBA می‌باشد. این نوع فیوزها دارای ساختار استوانه‌ای‌شکل شبیه به یک سیلندر را دارا می‌باشند و یک سیم نازک با آلیاژ مخصوص در دوسر فلز قرار گرفته که به عنوان کنتاکت از آن استفاده می‌شود سیم قرار گرفته در فیوز طوری طراحی گردیده که در حرارت‌های خاص که جریان اضافه‌تر از حد معمول قرار گرفته ذوب گردد و ارتباط بین دو کنتاکت یا سری فلزی قطع گردیده و جریان الکتریکی عبوری قطع شود.

کاربری فیوزهای فشارقوی و فشار متوسط AEG

فیوزهای سیلندری و یا فیوزهای استوانه‌ای فشار متوسط AEG در بسیاری از تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی و شبکه‌های برق فشارقوی و فشار متوسط کاربرد دارد. این نوع فیوزها نه‌تنها تجهیزات را از خطرات موجود ایمن نگاه می‌دارند بلکه از به وقوع پیوستن آتش‌سوزی به دلیل دمای بالای موجود جلوگیری می‌کنند.
در زمانی که جریان اضافه‌بار رخ می‌دهد و جریان قطع می‌شود به این معنا می‌باشد که فیوز سوخته یعنی سیم داخلی سیلندر و یا فیوز پاره شده تا اتصال به‌کلی قطع کرد در این زمان می‌بایست فیوز قبلی را جدا کرده و فیوز فشار متوسط و همچنین فیوز فشارقوی AEG را نصب نماییم.

نحوه انتخاب فیوز فشار متوسط مناسب

برای انتخاب فیوز فشارقوی و یا فیوز فشار متوسط مناسب برای کار و محافظت از دستگاه‌ها و یا تجهیزات الکتریکی اول باید بار و یا جریان الکتریکی خود را محاسبه نماییم و بعد باید قدرت قطع فیوز رو با عملکرد تجهیز الکتریکی مقایسه کنیم و همچنین باید دقت کنیم که ابعاد فیوز به چه شکل می‌باشد تا بعد برای نصب فیوز به مشکل نخوریم
فیوز فشارقوی و فشار متوسط برند AEG دارای انواع رنج آمپراژ و انواع ابعادها با استانداردهای بین الل مللی می‌باشد

فروشگاه فنی مهندسی برق و صنعت پاور اکسین واردکننده و توزیع‌کننده انواع فیوزهای فشارقوی و همچنین فیوزهای فشار متوسط برند AEG می‌باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مهندسین و متخصصین ما تماس حاصل فرمایید.

انواع رنج‌های فیوزهای فشار متوسط و فشارقوی برند AEG

فیوز 16 کیلوولت 2 آمپر AEG آاِگ
فیوز 30 کیلوولت 6 آمپر AEG آاِگ
فیوز 24 کیلوولت 10 آمپر AEG آاِگ
فیوز 12 کیلوولت 16 آمپر AEG آاِگ
فیوز 6 کیلوولت 20 آمپر AEG آاِگ
فیوز 63 کیلوولت 25 آمپر AEG آاِگ
فیوز 40 کیلوولت 30 آمپر AEG آاِگ


مقالات مرتبط


انواع فیوزهای فشارقوی استوانه‌ای و روغنی

فیوز (استوانه‌ای) ۱۳ الی ۷٫۲کیلوولت
فیوز (استوانه‌ای) ۱۰ الی ۱۲ کیلوولت
فیوز (استوانه‌ای) ۱۰ الی ۲۴ کیلوولت
فیوز (استوانه‌ای) ۲۴ الی ۳۶ کیلوولت
فیوز (سیلندری) ۶٫۳آمپر الی ۵۰ آمپر
فیوز (سیلندری) ۶۳ آمپر الی ۱۲۵ آمپر
فیوز (سیلندری) ۲۰۰ آمپر الی ۲۵۰ آمپر
فیوز (سیلندری) ۲۰۰ آمپر الی ۵۰۰ آمپر
فیوز جهت مصرف جنرال
فیوز فشار متوسط ۳٫۶کیلوولت
فیوز فشار متوسط ۷٫۲کیلوولت
فیوز فشار متوسط ۱۲ کیلوولت
فیوز فشار متوسط ۵۰ الی ۳۱۵ آمپر
فیوزهای روغنی
فیوز روغنی ۷٫۲کیلوولت
فیوز روغنی ۱۲ کیلوولت
فیوز روغنی ۲۴ کیلوولت
فیوز روغنی ۶٫۳ الی ۱۱۲ آمپر
فیوز روغنی ۱۴۰ الی ۱۲۵ آمپر
فیوز روغنی ۶٫۳ آمپر ۵۰ آمپر

تفاوت فیوزهای سیبا و فیوزهای فشار متوسط برند AEG

یکی از تفاوت‌های فیوزهای سیبا و فیوزهای برند AEG در قیمت‌های آن‌ها می‌باشد فیوزهای فشار متوسط AEG ساخت ایران می‌باشد و در هر سایز و یا جریانی قابل تأمین هستند و نسبت به فیوزهای سیبا بسیار ارزان‌تر می‌باشند اما از کیفیت پایین‌تری نیز برخوردار هستند. فیوزهای فشارقوی و فشار متوسط برند سیبا یکی از معروف‌ترین و باکیفیت‌ترین فیوزهای فشارقوی می‌باشد که ساخت آلمان و چین بوده که در انواع جریان‌ها و آمپراژ متخلف موجود می‌باشد و دارای تمامی استانداردهای بین‌المللی را دارد و ازاین‌رو نیز دارای قیمت بالاتری نسبت به فیوزهای AEG می‌باشد. شما عزیزان می‌توانی هم فیوزهای AEG و هم فیوزهای فشارقوی SIBA را از فروشگاه پاور اکسین تهیه نمایید.
بازرگانی فنی مهندسی برق و صنعت پاوراکسین دارای انواع فیوزهای استوانه‌ای، فیوزهای روغنی، فیوزهای تند سوز، فیوزهای کند سوز ریال فیوزهای فشارقوی، فیوزهای فشار متوسط در ولتاژهای 12 کیلوولت، 12 کیلوولت، 36 کیلوولت،20 کیلوولت، 24 کیلوولت و.... می‌باشد جهت سفارش انواع فیوزهای فشار متوسط برند AEG و همچنین جهت خرید فیوزهای فشارقوی AEG با مهندسین و متخصصین برق و صنعت پاوراکسین تماس حاصل فرمایید
برای دریافت لیست قیمت از ترانس‌های جریان تک‌فاز و یا سه‌فاز و همچنین جهت دریافت لیست قیمت انواع فیوزهای فشارقوی سیبا و فیوز فشار متوسط آاِگ با ما در واتساپ در ارتباط باشید در اسرع وقت مشاورین فروش ما پاسخگو شما عزیزان هستند.

 

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.