Image

فیوز فشارقوی سیبا 7.2 کیلو ولت 3 آمپر fuse model 3037111.3 siba

high-voltage-fuse-hhz_765182781
فروشگاه برق وصنعت پاوراکسین با دارای مجرب ترین مهندسین و متخصصین در عرصه برق و صنعت اعلام می دارد دارای نمایندگی فروش انواع فیوز های فشار قوی، فیوز های سیلندری، فیوز های روغنی، فیوز های موتوری، فیوز های قطع سریع، فیوز های تند سور،فیوز های کند سوز برند سیبا(SIBA)،AEG،ETI می باشد. فروشگاه بزرگ برق و ...ادامه مطلب
تماس بگیرید


  • توضیحات محصول
  • مشخصات فنی
  • ارسال نظر

فروشگاه برق وصنعت پاوراکسین با دارای مجرب ترین مهندسین و متخصصین در عرصه برق و صنعت اعلام می دارد دارای نمایندگی فروش انواع فیوز های فشار قوی، فیوز های سیلندری، فیوز های روغنی، فیوز های موتوری، فیوز های قطع سریع، فیوز های تند سور،فیوز های کند سوز برند سیبا(SIBA)،AEG،ETI می باشد.

فروشگاه بزرگ برق و صنعت پاور اکسی دارای انواع فیوز های فشار قوی7.2kV - 12kV - 17.5kv - 24kV - 36kV می باشد.

برای اطلاعات بیشتر از محصولات و فیوزهای فشارقوی برند سیبا(SIBA) با ما در ارتباط باشید.


فیوز فشار قوی سیبا (SIBA)

فیوزهای فشار قوی یا High Vlotage Fuse  بنا به تعریف مورد استفاده در سیستم هایی که با برق متناوب AC و فرکانس ۵۰ تا ۶۰ هرتز کار می کنند و ولتاژ آنها بالای ۱۰۰۰ ولت است طراحی شده است.

فیوزفشارقوی از لحاظ  جریان به دودسته تقسیم می شوند:

• جریانهای محدود

• جریانهای نامحدود

البته قابل ذکر است که فیوز فشار قوی با جریان نامحدود تنها در برخی کشورها استفاده می شوند

 

انواع کاربرد ها و مزایای فیوز فشارقوی

فیوزهای فشارقوی معمولا برای محافظت از تجهیزات در سوییچگیرهای بخش توزیع (Distribution Switch-gears)استفاده میشوند .مزیت این فیوزها سرعت بالای آنها در محدود کردن جریان در هنگام وقوع اتصال کوتاه است که متعاقبا موجب حفاظت تجهیزات در مقابل اثرات حراراتی و دینامیکی اتصال کوتاه می گردد. این فیوزها در موارد زیر مورد استفاده قرار میگیرند

• ترانسفورماتورهای توزیع

الکتروموتورهای فشارقوی

بانکهای خازنی

ترانسفورماتورهای اندازه گیری PT

فیدرها

فیوزهای با ولتاژ متوسط ۳٫۶ تا ۳۶ کیلو ولت جهت حفاظت از وسایل و تجهیزات توزیع و پست ها نظیر سکسیونرها، دیژنکتورها و ترانسفورمرها در مقابل اثرات دینامیکی و حرارتی اتصال کوتاه یا اضافه بار مورد استفاده قرار می گیرند این فیوزها قابل استفاده  در محیط های سرپوشیده و باز است.

استانداردهای فیوز فشارقوی SIBA

IEC 60281-1 VDE0670 part4
فیوزهای فشارقوی /بخش اول/ فیوزهای محدود کننده جریان

IEC 60787 VDE0670 part402
انتخاب فیوزهای محدود کننده جریان برای ترانسفورماتورها

DIN 43 625
فیوزهای فشارقوی ۳٫۶kv – 36kv

IEC 60644 / VDE 0670 part401
فیوزهای فشارقوی برای حفاظت از الکترو موتورها

IEC60549
فیوزهای های ولتاژ جهت حفاظت از بانک‌های خازنی

 

نوآوری در طراحی  HV Fuse فیوز فشار قوی سیبا

نوآوری در طراحی HV Fuse اگر ما بر روی حفاظت از ترانسفورماتورهای توزیع تمرکز کنیم ، الزاماتی که در گذشته به فیوزهای HV وارد شده بود محدود بود. اصولاً فیوزها باید الزامات مربوط به حفاظت ترانسفورماتور مناسب را مطابق با استاندارد بین المللی IEC / TR 62655 «آموزش و راهنمای کاربرد فیوزهای فشار قوی» داشته باشند.

توسعه متغیرهای بهبود یافته و روشهای تولید در چند سال اخیر شرکت سیبا را قادر کرده تا فن آوری جدید فیوز را برای بازه های عملکرد الکتریکی که به رتبه بندی فیوز بالاتر نیاز دارند نیز ارائه دهیم. محدوده های جدید فیوز را می توان در جایی که فقط راه حل های بسیار گرانتری در گذشته باید انتخاب می شدند ، اعمال کرد که همچنین قادر به ارائه مزایای محدودیت فعلی نبودند. به ویژه در منطقه با چنین کلاس های قدرت بالا ، یک درصد تعریف شده از کاهش تلفات با توجه به اثر کربن و صرفه جویی اقتصادی منافع بالایی را به همراه دارد. بنابراین ، طی دهه گذشته بسیاری از آزمایش های تجربی ، که در شرایط واقعی قدرت بالا انجام شده است ، منجر به تحقق فیوزهای HV با درجه بالاتر شده است که قادر به ارائه این فن آوری جدید صرفه جویی در انرژی هستند. امروزه اتصالات فیوز HV در این فناوری به اصطلاح "کم مصرف" می توانند از ابعاد مختلف از 3.6 کیلو ولت - 500 آمپر تا 40.5 کیلوولت - 100 آمپر ارائه دهند.

 

دلیل پر فروش بودن فیوز ولتاژ بالا سیبا

فیوز فشارقوی سیبا یکی از پرفروش‌ترین فیوزهای ولتاژ بالا در ایران می‌باشد این برند به دلیل داشتن کیفیت و کارایی بالا محبوب‌ترین فیوز برای مصرف کننده و شرکت‌های پتروشیمی می‌باشد.
فیوز فشارقوی سیبا به دلیل استفاده از متریال بالا یکی از پرفروش‌ترین و باکیفیت‌ترین فیوز از نوع فیوزهای تند سوز فشارقوی می‌باشد.
فیوز ولتاژ بالا SIBA با دارا بودن متریال عالی مناسب برای انواع دکل‌های ولتاژ بالا و سیستم‌های پتروشیمی و بانک‌های خازنی قوی می باشد.

فیوز 3037111.3
39,6x220mm
high-voltage-fuse.pdf
BU - Back-Up
AC 7,2 kV
امتیاز:

توصیه خود در مورد این محصول را ارائه نمایید:

نام کاربري:

جدید ترین محصولات

نتایج 1 تا 30 از کل 1135 نتیجه
تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.