Image

استابلایزر گلد استار کره، تثبیت‌کننده گلد استار+ قیمت

دستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی استابلایزر LG برند گلد استار با دارا بودن سیستم‌های DC سروو موتوری و همچنین اتو ترانس عمل می‌کنند و عملکرد تثبیت‌کننده‌های ولتاژ گلد استار به دین گونه می‌باشد که با نمونه‌برداری مداوم از ولتاژ خروجی البته در صورتی که ولتاژ ورودی کاهش و یا حتی افزایش داشته باشد به‌وسیله سیستم میکروپروسسوری هوشمند به سرو موتور دستور می‌دهد و ولتاژ خروجی را تثبیت می‌کند.


استابلایزر گلداستار تکفاز

دلایل استفاده از استابلایزرهای LG گلد استار

زمانی که برق‌رسانی در چند سال گذشته و همچنین در زمان حال در حال گسترش می‌باشد استفاده از استابلایزر بسیار واجب و تأثیرگذار می‌باشد چرا که طی سال‌های اخیر استفاده از تجهیزات برقی، تجهیزات برق صنعتی و تجهیزات الکتریکی افزایش یافته و به همین دلیل باعث افت ولتاژ و ایجاد نوسانات شدید در خطوط توزیع برق برخی از مناطق مختلف کشور شده ایم. از این رو نوسانات شدید بیشترین خسارات را به تجهیزات الکتریکی و برق صنعتی وارد کرده که این نوع خسارات دارای عملکردی نامطلوب بوده و همین طور هزینه‌های زیادی برای مصرف کننده داشته به همین دلیل می‌توانیم بگیم که استابلایزرهای سروو موتوری گلد استار ساخت کشور کره دارای اهمیت زیادی می‌باشد تا از خسارات ناشی از نوسانات شدید برق تجهیزات الکتریکی را محافظت نمایند.
تثبیت کننده‌های گلد استار مطابق با استانداردهای شرکت توزیع نیروی برق ایران و با دارا بودن بیش از 12 مورد استاندارد حفاظتی جهت تثبیت و همچنین افزایش ولتاژ، طراحی و ساخته شده اند که قابلیت استفاده در سراسر کسور هستند و در این صورت به خوبی می‌توانند در برابر نوسانات و اختلال های خطوط برق شهری، اتصال کوتاه، رعد و برق و ... از تجهیزات الکتریکی محافظت کند که این امر موجب می‌شود عمر دستگاه و همچنین دقت عملکرد دستگاه‌ها بالا برود و هزینه‌های خرابی تجهیزات را کاهش می‌دهد.

کاربرد استابلایزر سروو موتوری گلد استار

استابلایزرهای گلد استار دارای کاربری‌های بسیار گسترده‌ای هستند چرا که امروزه تمامی مراکز ها از تجهیزات الکتریکی بیشترین بره برداری را دارند و زندگی انسان‌ها با تکنولوژی گره خورده به همین دلیل یکی از تجهیزات مصرفی در صنایع الکتریک و یا برق و قدرت فروش استابلایزرهای صنعتی برند گلد استار می‌باشد.

استابلایزرهای سرو موتوری گلد استار در صنایع نظیر: صنایع نظامی، غذایی، رباتیک و... کاربرد دارد، دیگر مزایا و کاربری‌های تثبیت‌کننده ولتاژ یا استابلایزرها نظیر: استفاده‌های عمومی همچون پمپ آب، آسانسور، آب گرمکن، باسکول، ضبط و باند.
محیط‌های صنعتی مانند شرکت‌های نفت و گاز، دستگاه‌های CNC، چاپ گرها، دستگاه‌های بسته بندی و ... ایستگاه‌های مخابرات، رادیو، تلویزیون، محیط‌های آزمایشگاهی و یا پزشکی همانند دستگاه‌های سونوگرافی، رادیولوژی، سی‌تی‌اسکن، MRI و... استفاده‌های عمومی و یا خانگی نظیر ماشین لباس‌شوی، یخچال، کامپیوتر، لوازم صوتی، فریزر و.... می‌باشد.

مراحل کارکرد عمومی استابلایزر اتوماتیک گلد استار

استابلایزر گلد استار در موقع شروع کار، بار مصرفی واریابل داخل استابلایزر تمام اتومات گلد استار را اندازه گیری می‌کند و بعد توسط سیستم هوشمند نسبت تغییرات ولتاژ ورودی و همین طور با نمونه برداری از ولتاژ خروجی ( تا یک صد هزار نمونه در ثانیه) به سرو موتور فرمان گردش با سرعت 40 ولت در ثانیه با فید بک کامل را اراده می‌کند که این امر باعث کنترل شکل موج خروجی یعنی سینوسی کامل و همین طور به صورت کاملاً پیوسته و خطی با راندمان 98% می‌شود البته این امر برای استابلایزر گلد استار تکفاز می‌باشد و عملکرد آن در سیستم‌های استابلایزر گلد استار سه فاز متفاوت و گسترده‌تر می‌باشد.

 

نکات مهم برای خرید استابلایزرهای گلد استار

قبل از خرید استابلایزر باید جهت جلوگیری از به هدردادن زمان و صرفه‌جویی در هزینه‌های زیاد میزان افت ولتاژ برق ورودی و همچنین آمپراژ و توان مصرفی دستگاه‌های الکتریکی خود را محاسبه کنیم و بعد برای خرید استابیلایزر گلد استار اقدام نماییم و اگر علم و یا توانایی انتخاب استابلایزر گلد استار خود را نداشتید با مهندسین و متخصصین فروشگاه فنی مهندسی پاور اکسین تماس حاصل فرمایید و یا با مشاورین ما به صورت رایگان در واتس‌اپ ارتباط بر قرار کنید.

برای اینکه بتوانیم هزینه‌های اضافی را کم کنیم استفاده و نصب یک استابلایزر بعد از کنتور بهتر از استفاده استابلایزر برای هر یک از تجهیزات الکتریکی می‌باشد.

بعد از نصب استابلایزر و همچنین بعد از روشن کردن دستگاه تا زمانی که صدای بوق ممتد شنیده می‌شود با زدن کلید DELAY TIME امکان این را دارید که بتوانید دستگاه‌ها برای استارت 5 ثانیه‌ای و یا به وسیله SHORT DELAY 3 دقیقه تنظیم کنیم. لازم به ذکر می‌باشد که زمان استارت 3 دقیقه‌ای در محیط‌ها و یا مراکزی کاربرد دارد که تغییرات ولتاژ ورودی خارج از محدوده ولتاژ ورودی زیر 3 دقیقه باشد.

شما توسط کلید PRECISION امکان تعیین دقت و یا در صد خطای ولتاژ تثبیت شده خروجی را به یکی از سه حالت 1%، 3%، 5% تنظیم نمایید که این نوع در صدها دارای کاربردی‌های مختلفی می‌باشند به طور مثال از خروجی 1% در محیط‌های بیمارستانی و همچنین آزمایشگاه‌های پزشکی استفاده می‌شود و از خروجی 3% برای محیط‌های صنعتی و اداری و همین طور از خروجی با ضریب خطای 5% در مکان‌های خانگی و مصارف عمومی استفاده می‌گردد.

مشخصات فنی تثبیت کننده ولتاژ یا استابلایزر گلد استار

استابلایزرهای گلد استار دارای مزایای زیاد و همین‌طور کاربرد بسیار بالایی می‌باشد که در این جا در مورد برخی از مزیت‌های استابلایزر گلد استار توضیح دادیم یکی از مزیت‌های استابلایزرهای تک فاز و سه فاز گلد استار دارا بودن قابلیت استفاده به صورت لحظه ای تا 2.8 برابر توان نامی می‌باشد.

استابلایزر تک فاز گلد استار دارای موج کامل سینوسی و پیوسته می‌باشد و همچنین قادر می‌باشد ولتاژ خروجی تثبیت شده را ارائه نماید.

به دلیل داشتن بازده بالای و همچنین توان واقعی، متریال سیم پیچ واریاک‌ها از مس می‌باشد که این امر ثبب شده تا دفع حرارتی ذغال‌های متحرک و همین طور به دلیل داشتن هیتسینگ پره‌ای بسیار بالا برود.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مهندسی دستگاه استابلایزر گلد استار دارابودن یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش آن می‌باشد چرا که این اطمینان مصرف کننده را برای خرید و استفاده چندین برابر می‌کند.

استابلایزرهای گلد استار رو در محیط‌های آرام مانند کتاب خانه یا نماز خانه‌ها و . ... می‌توانید استفاده کنید چراکه کاملاً بی صدا می‌باشد.

استابلایزرهای گلد استار دارای مزایای بسیار کاربردی می‌باشد که به مصرف کننده امکانات بالایی رو می‌دهد و همچنین عمر دستگاه و کیفیت دستگاه را بسیار زیاد افزایش می‌دهد.

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.