Image

خرید استابلایزر تک‌فاز خانگی و اداری گلد استار

از استابلایزرگلد استار تک‌فاز بیشتر برای مراکز اداری و یا مکان‌های مسکونی استفاده می‌شود چرا که این توانایی را دارند ولتاژهای پایین را یعنی از ولتاژ 140 را به ولتاژ 220 ولت برسانند و ولتاژ ثابت را به کارفرما ارائه نمایید اما از استابلایزرهای سه‌فاز بیشتر برای کارخانه‌های صنعتی و دستگاه‌های حساس بیمارستانی و دستگاه‌های صنعتی استفاده می‌کنند.

نتایج 1 تا 13 از کل 13 نتیجه

همان‌طور که در بالا ذکر شد استابلایزر های تک‌فاز همان تثبیت‌کننده‌های ولتاژ بدون نویز می‌باشند که این نوع استابلایزرها به خریداران تثبیت‌کننده ولتاژ این امکان را می‌دهد تا بتوانند از تجهیزات الکتریکی خود در برابر نویز و همچنین نوسانات ولتاژ برق شهری حفاظت نمایند و این گونه خریداران استابلایزر تک‌فاز گلد استار می‌توانند از خرابی و خسارات ناشی از نوسانات برق شهری به تجهیزات الکتریکی خود جلوگیری کنند.
استابلایزر تک‌فاز برند گلد استار با تکنولوژی روز کره طراحی و تولید شده که این امر سبب شده تا از بهره‌برداری بالایی برای کارفرما برخوردار باشد چرا که دارای کیفیت بسیار زیادی در خروجی و همچنین در تثبیت ولتاژ برق شهری می‌باشد در این صورت خریداران استابلایزر تک‌فاز برند گلد استار می‌توانند از بهترین کیفیت برخوردار باشند.

نکات مهم برای خرید استابلایزر تک‌فاز گلد استار

استابلایزر رله ای تک‌فاز گلد استار برای مکان‌هایی که دارای نوسانات ولتاژ شدیدی هستند و همچنین این نوسانات به صورت پله‌ای شکل می‌باشند بیشتر استفاده می‌شود و از استابلایزرهای سرو موتوری تک‌فاز گلد استار بیشتر در مکان‌هایی که ولتاژ برق شهری بیش از حد مجاز بالا و پایین می‌رود استفاده می‌گردد. یکی دیگر از نام‌های استابلایزر تقویت کننده ولتاژ می‌باشد که خریداران استابلایزر ها را به این نام نیز می‌شناسند که در حالت کلی ترانس‌های تقویت‌کننده ولتاژ سرو موتوری دارای عملکرد بهتری نسبت به استابلایزرهای رله‌ای دارند.
خریداران استابلایزرهای تک‌فاز سرو موتوری برای خرید استابلایزر تک‌فاز گلد استار باید مقدار جریان مصرفی دستگاه الکتریکی خود نظیر: وسایل آشپز خانه مانند یخچال، ماکروویو، ماشین ظرف شویی یا ماشین لباس شویی، فریزر، هود و لوازم خانگی همانند کولر آبی و یا کولر گازی، تلویزیون، لپ‌تاپ یا کامپیوتر و . ... را محاسبه نمایید که اغلب اگر تمامی این دستگاه‌ها را به طور هم‌زمان بخواهید استفاده نمایید شما 25 آمپر تا 6000 آمپر برای راه اندازی آن‌ها نیاز دارید که برای انتخاب استابلایزر مناسب خود می‌توانید از لیست محصولات بالا کمک بگیرید در غیر این صورت می‌توانید با مشاورین مجموعه مهندسی برق و صنعت پاوراکسین تماس حاصل فرمایید مشاورین و مهندسین ما مفتخر هستند بتوانند به شما عزیزان جهت بهبود تجهیزات الکتریکی شما خدمت رسانی نمایید. لازم به ذکر می‌باشد در صورتی که در منزل و یا مرکز اداری لوازم و تجهیزات الکتریکی دارید که دارای جریان مصرفی بالایی می‌باشند و هم زمان با آن‌ها می‌خواهید از کولر گازی هم استفاده نمایید می‌توانید از استابلایزر تک‌فاز گلد استار مدل LG-1P-5K-H یا LG-1P-8K-W استفاده نمایید.

مزایای استابلایزر تک‌فاز برند گلد استار

استابلایزر و یا تثبیت‌کننده ولتاژ برند گلد استار دارای مزایای زیادی می‌باشد اما در این جا به برخی از این مزایای در استابلایزرهای تک‌فاز می‌پردازیم.
استابلایزر گلداستار تک‌فاز دارای دامنه رنج ورودی بسیار وسیع یعنی از 140 تا 250 ولت می‌باشد.
 ساختاری بسیار زیبا و مناسب جهت استفاده در محیط‌های اداری، پزشکی و خانگی دارد.
• یکی دیگر از ویژگی‌های استابلایزر گلد استار کم‌حجم‌بودن آن می‌باشد که سبب راحت نمودن نصب دستگاه می‌گردد.
 استابلایزر تک‌فاز گلد استار دارای واریاک با سیم پیچ تقویتی تمام مس می‌باشد که این امر باعث شده خروجی دقیقی به کار فرما ارائه نماید.
 مزایای دیگر استابلایزر تک‌فاز گلد استار تاخیر در وصل و همچنین مجهز بودن آن به کلید By-Pass می‌باشد.

آیا تلویزیون‌های 55 اینچ به تثبیت کننده ولتاژ تک‌فاز نیاز دارند؟

یکی از رایج ترین سوالات و متداول‌ترین سؤالاتی که برای تلویزیون‌های نسل جدید می‌شود این است که تلویزیون های 55 اینچ نیاز به استابلایزر و یا تثبیت کننده ولتاژ تک‌فاز دارند یا خیر؟ در جواب به این سوال باید گفت بله تلویزیون‌های LCD و LED تا 55 اینچ بهتر است از استابلایزرهای مانیتور دار و یا تثبیت کننده‌های ولتاژ تک‌فاز دارای مانیتور استفاده شود چرا که بتوانیم ولتاژ ورودی و خروجی و نوسان آن را مشاهده نماییم.

آیا یخچال نیاز به استابلایزر تک‌فاز دارد؟

یکی دیگر از متداول‌ترین سؤال ها برای استابلایزرهای تک‌فاز بدین‌گونه است که آیا یخچال و یا فریزرها نیاز به استابلایزرهای تک‌فاز دارند یا خیر؟ در جواب به این سؤال نیاز باید بگوییم اگر برق تک‌فاز شهری شما دارای نوسان نامنظم زیادی می‌باشد و یا برق بسیار زیاد قطع و یا وصل می‌گردد، بله باید از تثبیت کننده ولتاژ تک‌فاز و یا استیبلایزر های تک‌فاز برای یخچال و یا فریزر خود استفاده نمایم تا از آسیب‌های نوسان جریان به تجهیزات منازل خود جلوگیری کنیم و آسیب را کاهش دهیم.

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.