Image

آیا زمان تعویض خازن دائم کار موتور فرا رسیده است؟

اصولا خازن دائمی کار موتور زمان بیشتری از خازن راه انداز کار میکند یک خازن دائمی نیز به طور متفاوتی خراب و فرسوده می شود. یافتن زمان تعویض شدن نسبت به خازن راه انداز به بررسی بیشتری احتیاج دارد. اما خازنهای راه انداز معمولا زمانی که خراب می شوند و یا از کار می افتد به صورت واضح و مشخص آسیب می بینند. از این رو تصمیم گیری در مورد زمان تعویض و عیب یابی زمان گیر نیست و نسبت به خازن های دائم کار بسیار ساده تر می باشد.

خریداران خازن های راه انداز و یا خازن های دائم کار موتوری از زمان تعویض خازن سوالات زیادی را داشتن که این سوال متداول ترین سوال خریداران خازن راه انداز و دائم کار می باشد به همین دلیل در این مقاله مطرح کردیم تا بتوانیم شما عزیزان را با کارایی و نحوه عملکرد و خرابی خازن ها بیشتر آشنا سازیم و همین طور بتوانید بهترین خرید خازن راه انداز و همچنین خرید خازن کولرگازی دائمی را داشته باشید در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر درباره خازن های راه انداز و همچنین خازن های کولری و دائم کار تحقیق کنیم.

زمانی که خازن های دائم کار موتوری آغاز به کار در خارج از محدوده مجاز می نماید اصولا به صورت کاهش ظرفیت نسبت به مقدار ظرفیت خازنی نامی، خود را نشان می دهند.در زبان ساده

تر می توانیم بگوییم زمانی که میکرو فاراد کاهش می یابد خود را نشان میدهد.

مشخصات فنی خازن‌های سه پایه کولر گازی

خازن‌های استارت موتور و یا خازن‌های راه‌انداز رو برای شما عزیزان که همراه ما هستید به طور کامل در بخش‌های قبل و یا مقالات گذشته توضیح داده بودیم. همان‌طور که می‌دانید خازن‌های راه‌انداز و یا خازن‌های استارت موتور برای راه اندازی تجهیزات الکتریکی می‌باشد یعنی بار ذخیره شده دخل خود را به مدار راه‌انداز انتقال می‌دهد تا تجهیز راه اندازی گردد.

این بار می‌خواهیم با مشخصات فنی انواع خازن‌های راه انداز و یا خازن‌های فلزی کولر گازی آشنا شویم و کارایی و نحوه تعویض و زمان تعویض آن را برسی نماییم.

فروشگاه فنی مهندسی برق و صنعت پاوراکسین دارای انواع خازن‌های گازی، خازن‌های روغنی، خازن خشک، خازن فشارقوی، خازن کیلوواری، خازن موتوری، خازن استوانه‌ای، خازن راه‌انداز، خازن کولرگازی، خازن روشنایی و الکتریکی می‌باشد. شرکت پاوراکسین امکان عرضه انواع خازن‌های برند ایکار، AEG، فراکو، کندیل، پی کا سی، خازن‌های پارس، خازن توان، خازن رهشاد، خازن شارک، خازن ایرانی رسا و.... را دارد. برای مشاوره رایگان جهت خرید انواع خازن‌های فشار قوی و فشار متوسط و همچنین خازن‌های راه انداز کولر گازی 2 ظرفیت با مهندسین ما تماس حاصل فرمایید.

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.