Image
خرید شارژر باتری اتوماتیک خودرو

برای خرید شارژر باتری‌های اتوماتیک خودرویی و سیلد لید اسید باید به چندین نکته توجه کنیم البته شارژرهای باتری خودرویی شارژرهایی ساده‌ای نی باشند اما دارای کارایی زیادی برای شارژ کردن باتری‌های سیلد اسید خشک، باتری‌های یو پی اس، باتری اتمی و.... می‌باشد از شارژر باتری اتوماتیک برای شارژر کردن باتری‌های باسکول‌ها، شارژ کردن باتری‌های ژنراتورها، شارژ کردن باتری‌های یو پی اس استفاده می شود و اما عمده‌ترین استفاده آن‌ها در تعمیرگاه‌های خودرو و باتری‌سازی‌ها می‌باشد که برای شارژ و تست باتری از آن‌ها استفاده می‌کنند.

نحوه خرید شارژر باتری اتوماتیک خودرویی

باتری‌های خودرو اغلب 12 با ولتاژ 12 ولت می‌باشند اما بعضی از لوازم نقلیه از باتری‌های 24 ولت استفاده می‌کنند نظیر: تریلی‌ها، هجده چرخ، خاور، کانتینرها و...

شارژر باتری‌های اتوماتیک سوئیچینگ برای شارژ کردن باتری انواع ویلچرها با باتری 12 ولت استفاده می‌گردد.

پس با توجه به مطالب فوق ما اول باید اول برسی کنیم و ولتاژ باتری خود را محاسبه نماییم و بعد از آن باید برسی کنیم که باتری که می‌خواهیم شارژ کنیم چند آمپر می‌باشد.

برای خرید شارژر باتری برای شارژ باتری باید به تایم شارژ باتری به سیار توجه کنیم یعنی اگر ما یک باتری با جریان آمپر 60 آمپر داریم می‌توانیم از شارژر باتری 20 آمپر نهایتاً استفاده کنیم.

تقریباً باید جریان شارژر باتری اتوماتیک ما 70 الی 80 درصد پایین‌تر از جریان باتری باشد.

برای خرید شارژر باتری باید به ترانسی بودن و یا سوئیچینگ بودن آن دقت نماییم

جهت خرید شارژر باتری اتوماتیک باید به ویژگی و مزایای آن بسیار زیاد توجه کنیم و همچنین باید به برند و ساختار شارژر باتری توجه نمایید البته در ادامه به چگونگی ساخت یک شارژر باتری کوچک به صورت خلاصه می‌پردازیم

فروشگاه فنی مهندسی برق و صنعت پاور اکسین دارای واردات و ساخت انواع شارژر باتری‌های تایوانی و ایرانی با برترین برندهای معروف جهانی می‌باشد. مجموعه ما دارای انواع شارژر باتری سوئیچینگ با ولتاژ 12 ولت، 24 ولت و 48 ولت در انواع رنج‌های مختلف می‌باشد.

ویژگی‌های شارژر باتری اتوماتیک

سؤالات زیادی در مورد مشخصات فنی و مزایا و همچنین معایب شارژر باتری‌های سوئیچینگ و همچنین خریداران شارژر باتری اتوماتیک از ما می‌پرسند برای همین در این مقاله می‌خواهیم انواع ویژگی‌های شارژر باتری ها را مشخص نماییم البته ویژگی‌های هر شارژر باتری بر اساس برند و ساختار آن شرکت متفاوت می‌باشد اما یک سری ویژگی‌های کلی از شارژرهای سوئیچینک هست که به آن‌ها می‌پردازیم در مقالات بعدی درباره مشخصات فنی انواع شارژر باتری‌های اتوماتیک ایرانی و تایوانی صحبت می‌کنیم.

برای این که بهترین خرید را از شارژر باتری اتوماتیک و یا شارژ کن خودرو داشته باشیم باید ویژگی‌های آن را بدانیم تمام شارژر باتری‌های که دارای ویژگی‌های ذکر شده می‌باشند شارژری مناسب برای خرید هستند.

شارژر باتری با قابلیت افزایش طول عمر باتری
شارژرباتری دارای قطع کن اتوماتیک و هوشمند
شارژرباتری دارای مدار Limiter
شارژر باطری دارای خروجی تثبیت کشده و سینوسی
شارژر باتری دارای گارانتی

چگونگی ساخت شارژر باتری کوچک

در مقالات بعدی به صورت کامل چگونگی ساخت شارژر باتری اتوماتیک رو شرح خواهیم داد در این جا می‌خواهیم خلاصه ای از ساختار شارژر باتری و همچنین عملکرد آن را بیان کنیم.

ساخت شارژر باتری بسیار ساده می‌باشد اما در بعضی از موارد نیز دارای پیچیدگی‌هایی هست چون شارژر باتری‌ها دارای انواع مختلفی هستند.

ما دارای شارژر باتری های کتابی، شارژر باتری لیتیوم یون، شاژر باطری سرب اسیدی یا یو پی اس، شارژر باتری های اتمی هستیم. به همین دلیل این نوع شارژرهای باطری به دلیل کارایی‌های متفاوت دارای ساختار فنی متفاوتی نیز هستند.

ما در این مقاله می‌خواهیم شما عزیزان را با نحوه ساخت یک شارژر باتری سوئیچینگ اتوماتیک ساده آشنا کنیم که این نوع شارژرها دارای کاربرد زیادی برای شارژ باتری‌های ژنراتور، یو پی اس، کاربرد عمومی نظیر باتری ماشین، ویلچر و ... دارد.

از آن جایی که اکثر باتری‌های سیلد لید اسید در بازار 12 ولتاژ هستند و یا 12 ولت تولید می‌گردند به آموزش ساخت شارژر باتری 12 ولتی می‌پردازیم.

ما قبل از ساخت یک شارژر باتری باید به جریان آمپر باتری توجه کنیم به طور مثال برای باتری 12 آمپر باید شارژر باتری 2 آمپری تهیه کنیم تا همان‌طور که در بالا گفته شد برای شارژر شدن باتری زمان کافی را داشته باشد تا به ساختار باتری آسیبی وارد نشود.

 

قطعات لازم برای ساخت شارژر باتری اتوماتیک

ترانسفورماتور 12 ولت (آمپر با توجه به آمپر باتری)

آی سی (با توجه به مدل ترانسفورماتور)

پل دیو

خازن (با توجه به آمپر و قطعات)

مقاومت

دیود

در مقالات بعدی کاربرد و جایگاه هر یک از قطعات فوق را برای ساخت شارژر باتری سوئیچینگ اتوماتیک مشخص می‌کنیم و نحوه افزایش ولتاژ و چگونگی عوض‌کردن و یا اضافه‌کردن ولتاژهای بیشتر به شارژر باتری اتوماتیک را برسی می‌کنیم.

بازرگانی فنی مهندسی برق و صنعت پاور اکسین دارای انواع شارژر باتری‌های ترانسی و سوئیچینگ اتوماتیک و هوشمند در برترین برندهای معروف جهانی می‌باشد. جهت خرید شارژر باتری اتوماتیک و مشاوره برای خرید شارژر باتری هوشمند با مهندسین و متخصصین فروش شارژر باطری اتوماتیک مجموعه فنی و مهندسی پاور اکسین تماس حاصل فرمایید.

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.