مطالب سایت در حال بروز رسانی می باشد.
Image
فروش انواع رله پیلز

همانطور که می دانید رله‌های امرجنسی برای حفاظت از دستگاه‌های صنعتی بیشترین استفاده را دارند همینطور برای کارگاه‌های صنعتی نظیر کارخانه جات چوب، صنایع فلزی و فولاد سازی، سرامیک کاری، داروسازی، کارخانه جات غذایی و.... استفاده می‌شوند.
رله امر جنسی برای جلوگیری از خسارات مادی و انسانی تولید و عرضه گردیده به همین دلیل دارای اهمیت و کارایی زیادی در صنایع می‌باشند. بازرگانی فنی مهندسی برق و صنعت پاور اکسین با دارا بودن مهندسین و متخصصین فنی در عرصه برق و صنعت توانسته با توانایی در واردات، انواع رله‌های امر جنسی برند pilz، بریر های حفاظتی mtl و رله تایمرهای dold را وارد نماید همچنین دارای تهیه و توزیع انواع رله‌های فیندر و Relay ssr در ایران می‌باشد.

فروش رله MTL | نحوه عملکرد بریر MTL ایمنی

MTL-Relcom آنچه را که به‌عنوان "نسل بعدی" در سیستم‌های قدرت فیلدبوس، سری F800 مشاهده می‌شود، راه اندازی کرده است. سری F800 که برای نصب در مقیاس بزرگ طراحی شده است، "پیشرفته‌ترین" در منابع تغذیه فیلدبوس با تراکم بالا و زائد را نشان می‌دهد.
 MTL سری F800 که برای دستیابی به هزینه هر قطعه کم و تراکم بسته بندی بالا در تأسیسات بزرگ در اتوبوس طراحی شده است، از ماژول‌های منبع تغذیه 8 کاناله با فرمت اضافی بر روی یک‌پایه غیرفعال - مفهوم "حمل برهنه" استفاده می‌کند. با صرفه‌جویی در فضای 50٪ نسبت به منابع تغذیه فیلد باس موجود، با ازبین‌بردن تمام نقاط خرابی، بالاترین سطح در دسترس بودن سیستم حاصل می‌شود.

صرفه جویی در هزینه‌های سربار سخت افزار به این معنی است که F800 می‌تواند نیروی فیلد اتوبوس زائد را با همان هزینه سیستم‌های «Simplex» نسل قبلی تأمین کند - بنابراین افزونگی به صورت رایگان ارائه می شود. منبع تغذیه سری F800 در قالب‌های متنوعی برای ادغام آسان در سیستم‌های پیشرو کنترل فیلدباس در دسترس است.

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.