Image
رله پیلز و یا بریر PILZ ساخت کجا می باشد؟

رله امر جنسی پیلز آلمان

شرکت پیلز پیشرو در فناوری می باشد و هم چنین در صنعت ایمنی اتوماسیون بسیار قوی و پر قدرت می باشد  PILZبه طور مداوم در حال توسعه نقش به عنوان یک تامین کننده راه حل های کل با راه حل هایی برای فناوری ایمنی و اتوماسیون می باشد. هدف اصلی شرکت بزرگ پیلز، ایجاد ایمنی برای کارکنان و همچنین تجهیزات و قطعات صنعتی در محیط کار می باشد.

معرفی تولید کننده تجهیزات صنعتی رله پیلز(PILZ)

شرکت پیلز در سال 1948 توسط مدیریت توماس پیلز وسوزان کانشرت و همچنین شرکا و خانواده پیلز تاسیس گردید. شرکت بزرگ PILZ دارای 42 شعبه در سراسر جهان می باشد و یکی از آن شعب فروش قطعات بریرپیلز، فروشگاه پاوراکسین در ایران است.

مجموعه عظیم رله حفاظتی پیلز در سال 2018 به گردش مالی 345 میلیون یورو در سال رسید .بعد از رسیدن به این گردش مالی تصمیم به پیشرفته کردن قطعات و تجهیزات خود برای ارائه بهتر تجهیزات ایمنی پیلز نمود و در همان سال تصمیم گرفت که 73 در صد از سهم تولید خودر را به بخش صادرات ارئه دهد. شرکت بزرگ پیلز دارای 2500 نفر کارمند می باشد.

محصولات ایمنی مجموع پیشرفته رله پیلز

تجهیزات حفاظتی پیلز و یا سافت رله PILZ دارای راه حل های مناسبی برای ایمنی اتوماسیون صنعتی می باشد - از فناوری سنسور گرفته تا فناوری کنترل و محرک. دامنه محصولات پیلز بسیار گسترده می باشد و همچنین در حال گسترش نیز هست و شامل ابزارها ، نرم افزاری مربوطه ، سیستم های تشخیصی و تجسم و همچنین خدمات است.

بنابراین راه حل های کامل سیستم پدیدار می شود. کامل همچنین به این معنی است که راه حل های ما هم از راه حل های اتوماسیون و هم از راه حل های ایمنی تشکیل شده است. برای این کار ، ایمنی و اتوماسیون را در یک راه حل ادغام می کنیم.

کاربرد رله های حفاظتی پیلز (PILZ)

صنعت بسته بندی و خودرو ، برنامه های ربات ، به علاوه بخش های انرژی باد و فناوری راه آهن استفاده شوند. این راه حل ها تضمین می کنند که سیستم های حمل و نقل چمدان با خیال راحت در فرودگاه ها کار می کنند ، مناظر تئاتر بدون مشکل حرکت می کنند و دستگاه های مجهز به دستگاه های رولر یا رولر با خیال راحت حرکت می کنند.

دلیل اقتدار محصولات بریر پیلز

نوآوری به طور سنتی در Pilz نقش مهمی دارد. ما با محصولاتمان مانند اولین رله E-STOP PNOZ یا اولین سیستم دوربین سه بعدی ایمن در دنیا SafetyEYE ، استانداردهایی را تعیین کرده ایم و تاریخچه صنعت را ثبت کرده ایم. قدرت نوآورانه نیروی محرکه ماست. Pilz پیشگام اتوماسیون آینده بود و هست. در Pilz ، شایستگی ها و ظرفیت ها در توسعه و تولید همیشه بر اساس پایدار ساخته می شوند. استراتژی ما بدست آوردن ایده های نوآورانه و آماده سازی آنها برای بازار و مناسب برای صنعت است.

مقالات مرتبط رله پیلز

 

چگونه مجموعه تولید کننده رله های حفاظتی امرجنسی پیلز (PILZ)

 Pilz یک تجارت خانوادگی موفق و مستقل است. سود دوباره سرمایه گذاری می شود و رشد بیشتر را تضمین می کند. Pilz با سهمیه سرمایه گذاری حدود 20 درصد در تحقیق و توسعه ، ادعای خود را به عنوان یكی از نوآورترین شركت ها در فن آوری اتوماسیون مطرح می كند. با شروع تولید در مرکز تولید و تدارکات جدید پیتر پیلز ، پیلز اکنون در حال تبدیل منطقه تولید قبلی خود به یک مرکز پیشرفته تحقیق و توسعه است. پس از اتمام کار ساختمان ، حدود 330 مهندس 7300 متر مربع مساحت را اشغال می کنند و فناوری ها و محصولات جدیدی را برای اتوماسیون آینده توسعه می دهند.

در سراسر جهان ، مجموعه رله امرجنسی پیلز در دسترس مشتریان خود می باشد از دهه 60 ، پیلز نه تنها یک شبکه فروش در سراسر جهان ایجاد کرده است بلکه یک شبکه صلاحیت نیز ایجاد نموده است. ما قادر به ارائه و بکارگیری دانش محلی در زمینه استانداردها و بازارهای محلی هستیم و در سطح مرزی با سطح ثابت حرفه ای و با کیفیت فعالیت می کنیم. این توانایی Pilz را از بین می برد و شرکت را به عنوان شریکی برای مهندسی صادرات و شرکت های تولید جهانی تأسیس می کند. بعنوان سفیر ایمنی در سراسر جهان ، Pilz  قصد دارد آگاهی از ایمنی را حتی در کشورهایی که استانداردها و دستورالعمل های معادل ماشین آلات و ایمنی عملیاتی را ندارند ، افزایش دهد.

فروشگاه برق وصنعت پاوراکسین اعلام میدارد نمایندگی رسمی فروش رله های پیلز آٖمان را دارا می باشد. مجموعه بزرگ پاوراکسین میکوشد تا بهترین و با کیفیت ترین قطعات ایمنی و اتوماسیون صنعتی را به شما عزیزان ارائه دهد .برای اطلاعات بیشتر و خرید رله های E-STOP PNOZ PILZ و همچنین برای مشاوره رایگاه با متخصصین فروشگاه برق و صنعت پاوراکسین تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت تخفیف های ویژه و لیست قیمت و همچنین کاتالوگ رله های PILZ و PNOZ مارا در صفحات مجازی دنبال نمایید.

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.