Image
تولید کنندگارن رله دولد

پیشگام در تولید سوئیچ ها و رله ها ،  E. Dold & Söhne یکی از تولید کنندگان پیشرو در اروپا است و دارای گواهینامه ISO 9001 است. محصولات Dold بسیاری از استانداردهای ملی و بین المللی را برآورده می کند.

تولید دقیق محصولات Dold مطابق با بهترین سنت های جنگل سیاه می باشد البته این شرکت خصوصی بیش از 70 سال است که تولید سوئیچ های Dold ، رله DOLD ، تایمر و مینی تایمر دولد را تولید می کند و در حال حاضر توسط نسل سوم خانواده Dold اداره می شود. دولد در حال حاضر بیش از 500 کارمند استخدام دارد ، بسیاری از کارمندان شرکت بزرگ بریرها ویا رله های امرجنسی دولد بیش از دو دهه در این شرکت بوده اند و افتخارآفرین سوئیچ ها و رله های با کیفیت Dold هستند.

انواع محصولات امرجنسی دولد

امروزه رله دولد به دلیل داشتن محصولات با تکنولوژی بالا و پیشرفته دارای یکی از نمایندگان پیشرو در اروپا می باشد.

     دستگاه های ایمنی Dold
     دستگاه های مانیتورینگ Dold
     الکترونیک Dold Power
     دستگاه های کنترل Dold
    الکترونیک نصب Dold
    سوئیچ ایمنی Dold
     رله های Dold

از این محیط پیشرفته تأثیرات بیار عالی حاصل می شود که توسط Dold به نفع مشتریان استفاده و ساخته می شود. دانش فنی همراه با ایده های نو ، پایه و اساس تشکیل موفقیت برای خود Dold و هم چنین برای رفع مشکلات مشتریان خود بوده است.

دستگاه های ایمنی Dold

آنچه ده ها سال پیش با توسعه یک رله ایمنی دو دستی آغاز شده است ، به شکل یک ماژول رله ایمنی گسترده Dold در طی 15 سال گذشته شکل گرفته است. از واحدهای ایمنی تک کاره Dold گرفته تا سیستم های ایمنی چند منظوره Dular modular با اتصالات اتوبوس میدانی ، دستگاه های ایمنی  Dold برای محافظت از انسان و ماشین الات طراحی شده است.

برای کمک به تولیدکنندگان دستگاه و سیستم در طراحی مدارهای مرتبط با ایمنی با استفاده از سخت افزار کنسول گسسته ، Dold دستگاه های ایمنی Dold تست شده را ارائه می دهد که به نصب و راه حل های مناسب با توجه به قابلیت و هزینه می پردازد.


 

مقالات مرتبط رله پیلز


رله های توقف اضطراری Dold

عملکرد یک ماژول توقف اضطراری Dold به این گونه می باشد که هنگام تشخیص خطر احتمالی واکنش نشان داده و سریعا آن را قطع یا برطرف می سازد.

رله های مانیتورینگ ایمنی یا دروازه ایمن دولد

رله های مانیتورینگ یا دروازه ایمنی با بازجویی از سوئیچ های ایمنی که با باز و بسته شدن دستگاه ایمنی کار می کنند ، موقعیت دستگاه های ایمنی متحرک را مشاهده و همچنین تشخیص میدهد.


کنترلر مانع نور Dold

موانع سبک Dold متعلق به تجهیزات حفاظتی حساس به الکترون (ESPE) می باشد که حرکات خطرناک را بعد از تشخیص سریعا قطع می کند و با نزدیک شدن افراد یا اشیاء به یک مکان خطرناک ، وضعیت ایمنی را آغاز می کند. شماره های بخش کنترل کننده مانع نور سبک شامل:

     Dold LG5925 / 900
     Dold BG5925 / 900
     Dold BH5902 / 01MF2

رله های کنترل دو دسته Dold

این گونه رله ها روی ماشین آلات و گیاهان برای محافظت از عملگرها در برابر صدمات توسط حرکات بسته شدن خطرناک استفاده می شود. واحد کنترل در خارج از منطقه خطرناک قرار میگیرد که از ورود اپراتور به این منطقه جلوگیری می کند البته این امر قبل از اینکه یک حرکت خطرناک متوقف شود انجام میشود شماره قطعات رله کنترلی کنترل دو دست شامل:

     Dold BD5980N
     Dold BG5933
     Dold LG5933
     Dold BH5933

Dold BG5925 / 910

این محصولات محافظ Dold هنگام قرار گرفتن در معرض یک نیروی عملیاتی ، فرمان کنترل ایجاد می کنند و باعث توقف فوری حرکت خطرناک از طریق یک ماژول ارزیاب می شوند.


راه حل های ایمنی چند منظوره Dold

در ماژول ایمنی چند منظوره SAFEMASTER جمع و جور Dold چند ورودی مرتبط با ایمنی به یک خروجی واحد اختصاص داده شده است. با Dold SAFEMASTER می توان توابع ایمنی را به روشی صرفه جویی در برنامه های مربوطه تنظیم کرد.

ایمنی بی سیم Dold

Dold SAFEMASTER-W ، همراهی بی سیم برای امنیت شما ، امکان دسترسی از راه دور به مناطق خطرناک ماشین آلات را برای انجام تنظیمات دستگاه یا رفع عیب را فراهم می آورد. همچنین راه حل های بی سیم Dold به شما امکان می دهد حرکات خطرناک را در کسری از ثانیه قطع کنید.

فروشگاه فنی مهندسی برق و صنعت پاوراکسین وارد کننده و تامین کننده انواع تجهیزات برق صنعتی اعلام میدارد با دارابودن بهترین مهندسین و مجرب ترین متخصصین در عرصه برق می تواند شما عزیزان را در خرید انواع رله های ایمنی و کنترل تجهیزات دولد یاری رساند. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره برای خرید انواع رله های ایمنی از  فروشگاه برق و صنعت پاوراکسین با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

بازرگانی برق وصنعت پاوراکسین نمایندگی رسمی بریر های کنترل تجهیزات دولد را در صفحات مجازی دنبال نمایید

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.