Image
کاربردهای Marshalling MTL SUM5

شرکت مدیریت نیرو Eaton راه حل جهانی هوشمند Marshalling MTL SUM5 خود را برای کاربردهای فرآیندی با قابلیت کاهش نیاز به کابینت مارشال سازی سیستم کنترل توزیع شده (DCS) تا 50٪ راه اندازی کرده است. MTL SUM5 با دارار بودن شش حق ثبت اختراع، پنج عملکرد را در یک طراحی مدولار ترکیب می‌کند و یک کابینت استاندارد را قادر می‌سازد تا ضمن صرفه جویی در فضای با ارزش در اتاق کنترل، کمترین هزینه را برای عمر و کمترین هزینه نصب شده را ارائه دهد.

برنامه‌ها، کاربردها، و فرایند به انزوای ایمنی (IS) در ام تی ال MTL چگونه می‌باشد


1-     تهویه سیگنال
2-     رابط‌های رله
3-     محافظت در برابر ولتاژ و قطع شدن حلقه
4-    معمولاً به چهار طرح مختلف کابینت، با سیم کشی پیچیده بین اجزای مارشال، نیاز دارند.

اکنون، مدیران فرایند و کارخانه می‌توانند از یک طرح کابینت منفرد، با ماژول‌های قابل تنظیم "plug and play" برای پنج عملکرد اصلی مارشال سازی بهره‌مند شوند. این عمر نیاز به سیم‌کشی پیچیده برای اتصال قطعات و تجهیزات را از بین می‌برد و هم چنین می‌توان گفت باعث بهبود زمان کار و کاهش هزینه سیم‌کشی، نصب و نگهداری می‌شود.

پلی هارتلی کیست؟و گفته آن در باره بریر های MTL

پل هارتلی، مدیر خط تولید جهانی MTL و رهبر واحد تجاری در Eaton ، گفت: "با MTL SUM5 ، ما در حال تحول انقلابی در زمینه ایجاد و پیشگامی با این راه حل هوشمند در بازار ام تی ال می‌باشیم." "مدیریت خط تولید بریر MTL می‌گوید:
ما یک محصول مدولار، جهانی و قابل تنظیم با عملکرد عالی ایجاد کرده‌ایم که این محصول قادر می‌باشد تا فرایند و عملیات مهندسین را راحت‌تر کند و در هزینه به طور قابل توجهی صرفه جویی کند. یکی از رایج‌ترین خرابی‌ها در سیستم‌های مارشال به دلیل سیم کشی نادرست می‌باشد.

کاربرد (رله ام تی ال) MTL SUM5

از آنجا که MTL SUM5 نیاز به سیم کشی ندارد، این خطر را نیز از بین می‌برد، بنابراین یک راه حل قابل‌اعتماد برای پردازش گیاهان در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، شیمی، نیرو، داروسازی و آب و فاضلاب ارائه می‌دهد. " طراحی مدولار MTL SUM5 ساده سازی را ایجاد می‌کند و باعث افزایش انعطاف پذیری در طول عمر محصول می‌شود. قطع شدن حلقه در هر ترمینال یکپارچه است، بنابراین می‌توان حلقه‌ها را به راحتی جدا کرد که همراه با طراحی مدولار، نگهداری را ساده می‌کند و هزینه‌های مربوطه را به حداقل می‌رساند.
نکته: «دو مجموعه از مجموعه‌های ترمینال می‌دانی (FTA) وجود دارد: FTAهای ذاتی ایمن (IS) برای نصب IS و FTAهای هدف عمومی برای تهویه سیگنال یا تأسیسات عبور از طریق که به راحتی در صورت نیاز به برنامه می‌توان آنها را روشن کرد.»

طراحی رله‌های حفاظتی MTL SUM5

طراحی قابل تنظیم MTL SUM5 تغییرات دیررس را در خود جای داده است. به این صورت باعث کاهش ریسک در حین اجرای پروژه می‌شود زیرا ماژول‌ها می‌توانند به راحتی در هر مرحله از ساخت مجددآ پیکربندی یا اضافه شوند. به‌عنوان‌مثال، ماژول محافظت در برابر موج به سادگی و در صورت نیاز به اتمام تجزیه و تحلیل ریسک موج که در مرحله مهندسی دقیق انجام می‌شود، اضافه می‌شود. این امر مدیران کارخانه را قادر می‌سازد تا در مواردی که نیاز به افزایش مشخص نیست، در هزینه‌های اولیه صرفه جویی کنند.

MTL SUM5 در مقایسه با محلول استاندارد تعداد اجزای مارشال سازی را 65٪ کاهش می‌دهد. یک ماژول جداکننده جهانی ADIO MTL SUM5 از قابلیت‌های ارائه شده توسط 20 ماژول تک کانال MTL4500 مختلف پشتیبانی می‌کند، در حالی که پارامترهای قابل تنظیم پشتیبانی از طیف وسیع تری از برنامه‌ها را امکان پذیر می‌کند. راه حل مارشالینگ، تشخیص‌های جامع را ارائه می‌دهد و در صورت نیاز به اقدامات، مدیران را مطلع می‌کند. همچنین از شاخص‌های LED برای تغذیه، عملکرد و وضعیت برخوردار است که راه اندازی و عیب یابی را ساده می‌کند.

ماژول‌های MTL SUM5 هم برای نصب کابینت در اتاق کنترل یا برای نصب صحرایی طراحی شده اند. آنها برای دمای عملکرد محیط از 40- تا 70+ درجه سانتیگراد و برای نصب در یک منطقه خطرناک منطقه 2 طراحی شده اند، بنابراین عملکرد مطمئنی را در مکان‌های از راه دور فراهم می کنند. اجزای مارشالینگ دارای عرض 10 میلی متر هستند که همراه با گزینه‌های نصب دو یا سه ستون در هر طرف یک کابینت 800 متری استاندارد، بالاترین تراکم بسته‌بندی 512 یا 768 کانال ورودی / خروجی را در هر کابینت ارائه می‌دهد. این تعداد کابینت‌های مورد نیاز را کاهش می‌دهد که صرفه جویی در هزینه سخت افزار، نصب، وزن کابینت را به همراه دارد. علاوه بر این، ردپای 3 مترمربع فضای اتاق کنترل در هر کابینت حذف می‌شود. استاندارد سازی در یک کابینه تهیه، مدیریت موجودی و اسناد را به طور قابل توجهی ساده می‌کند. با نصب کمد کمتر، مدیران فرآیند می‌توانند هزینه‌های مربوط به نصب، راه اندازی و نگهداری بیشتر را کاهش دهند.


مقالات مرتبط رله پیلز


نکات راجر هایتون در باره رله‌های MTL

راجر هایتون گفت: "مدیران پروژه و مهندسان همچنین این مزیت را دارند که می‌توانند کابینت‌ها، تجهیزات مدیریت برق مرتبط و لوازم جانبی را از ایتون به عنوان یک منبع واحد مشخص کنند که دارای مزایای خرید اضافی است." MTL SUM5 برای الزامات صدور گواهینامه ATEX ، IECEx و آمریکای شمالی برای اطمینان از ایمنی کارخانه و کارمندان طراحی شده است و بنابراین آرامش خاطر مدیران فرآیند را فراهم می‌کند. ایتون بیش از 40 سال تجربه در محیط‌های سخت صنعتی دارد و محصولات MTL آن برای مناطق خطرناک قابل اعتماد است.

فروشگاه برق و صنعت پاور اکسین با دارا بودن مجرب‌ترین مهندسین و متخصصین در عرصه برق و صنعت اعلام می‌دارد که قادر به ارائه انواع محصولات و تجهیزات حفاظتی بریر های ام تی ال ساخت شرکت ایتون (MTL) می‌باشد.
برای خرید و همچنین مشاوره رایگان با مهندسین و متخصصین فروشگاه برق و صنعت پاوراکسین و هم چنین برای درسافت لیست قیمت انواع تجهیزات بریر های MTL با ما تماس بگیرید.


ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال نمایید.

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.