Image
فروش رله MTL | نحوه عملکرد بریر MTL ایمنی

MTL-Relcom آنچه را که به‌عنوان "نسل بعدی" در سیستم‌های قدرت فیلدبوس، سری F800 مشاهده می‌شود، راه اندازی کرده است. سری F800 که برای نصب در مقیاس بزرگ طراحی شده است، "پیشرفته‌ترین" در منابع تغذیه فیلدبوس با تراکم بالا و زائد را نشان می‌دهد.
 MTL سری F800 که برای دستیابی به هزینه هر قطعه کم و تراکم بسته بندی بالا در تأسیسات بزرگ در اتوبوس طراحی شده است، از ماژول‌های منبع تغذیه 8 کاناله با فرمت اضافی بر روی یک‌پایه غیرفعال - مفهوم "حمل برهنه" استفاده می‌کند. با صرفه‌جویی در فضای 50٪ نسبت به منابع تغذیه فیلد باس موجود، با ازبین‌بردن تمام نقاط خرابی، بالاترین سطح در دسترس بودن سیستم حاصل می‌شود.

صرفه جویی در هزینه‌های سربار سخت افزار به این معنی است که F800 می‌تواند نیروی فیلد اتوبوس زائد را با همان هزینه سیستم‌های «Simplex» نسل قبلی تأمین کند - بنابراین افزونگی به صورت رایگان ارائه می شود. منبع تغذیه سری F800 در قالب‌های متنوعی برای ادغام آسان در سیستم‌های پیشرو کنترل فیلدباس در دسترس است.

با استفاده از کابل‌های استاندارد سیستم، F800 می‌تواند با معماری Yokogawa Centum CS3000 و Honeywell Experion / PKS تلفیق شود، در حالی که Emerson DeltaV و سایر تأسیسات مبتنی بر حامل را می‌توان با استفاده از تکنیک‌های متداول کابل‌کشی ادغام کرد. یکی از ویژگی‌های اصلی سری F800 گزینه نظارت بر شبکه است که به طور مداوم بر سلامت بخش‌های فیلد باس نصب شده نظارت می‌کند. این می‌تواند سرعت یافتن خطا در شبکه‌های اشتباه را فراهم کند و اطلاعات ارزشمندی را در مورد سلامت لایه فیزیکی ارائه دهد. پارامترهای اندازه‌گیری شده شامل ولتاژ قطعه، سطح سیگنال همه دستگاه‌ها و نویز در سه باند است. مدارهای کوتاه Fieldbus-to-shield و سیم‌کشی‌های نامناسب خاتمه‌یافته نیز نشان‌داده‌شده‌اند.

مزایای رله ایمنی MTL

شرکت مهندسی بزرگ MTL  به‌عنوان یک رهبر جهانی در زمینه تولید و عرضه محصولات ایمنی، کنترل فرایند و محافظت از ولتاژ باهدف کنترل فرایند و صنایع مخابراتی شناخته شده می‌باشد. رله‌های MTL برای حفاظت از دستگاه‌ها و جلوگیری از آسیب‌رسانی به نیروی انسانی می‌باشد برای همین از بریر های ایمنی MTL در بسیاری از فرایندهای مهم ایمنی در جهان استفاده می شود.

یکی دیگر از مزایای کاربردی رله‌های MTL  تکنیک ساخت باکیفیت بالا می‌باشد. شرکت تولیدی رله‌های ایمنی پیشرفته MTL توانسته برای راحتی کاربر،MTLهایی را ایجاد کند که سیستم‌های کنترل فرایند را قادر سازد از اتاق کنترل به داخل کارخانه فرایند منتقل شوند و مزایای بهبود یکپارچگی کنترل و صرفه‌جویی در هزینه را فراهم می‌سازد.
این فناوری بسیار پیشرفته و کاربردی شامل ترکیبی از سه فناوری اصلی می‌باشد نظیر:

سیستم‌های ایمنی ذاتی
محافظت در برابر موج
تجسم و سیستم عامل کنترل باز

تمامی این تغییرات باعث شد که فروش رله‌های MTL  بسیار زیاد افزایش یابد. این افزایش دارای نکات برجسته‌ای نظیر:

فروش و سود عملیاتی
سطح سرمایه گذاری قوی در بازارهای اصلی، به ویژه بخش نفت و گاز
تمامی شرکت‌ها به این فناوری روی آوردند

مالکوم کوستر، رئیس MTL Instruments Group plc ، اظهار داشت: "من از ادامه پیشرفتی که در سال 2005 در سراسر گروه داشته ایم خوشحالم و سال جاری را با موقعیتی قدرتمند آغاز می‌کنیم. میزان سفارش ما تاکنون در سال 2005 افزایش یافته و شرایط در اکثر بازارهای ما همچنان پررونق است. من پیشرفت بیشتر را در سال 2006 پیش بینی می‌کنم. "


مقالات مرتبط رله پیلز


مشخصات و کاربرد رله MTL 4600

محدوده MTL4600 که بر اساس محدوده MTL4500 ساخته شده است، برای نصب‌هایی که چندین حلقه روی یک اتصال مشترک مطلوب نیست، سطح بالایی از عایق سیگنال را ارائه می‌دهد.
جداسازی سیگنال محافظت عالی در برابر موج، گسل‌های معمول و محیط‌های پر سر و صدا را فراهم می‌کند. همچنین خطر حلقه‌های زمین بین مناطق مختلف گیاه را از بین می‌برد که اگر جدا نشود، می‌تواند باعث ایجاد خطاهای قابل‌توجه یا خرابی در شرایط گسل شود.
مقره‌های MTL4600 کاملاً با تمام هواپیماهای موجود که با محدوده MTL4500 و بسیاری از سیستم‌های کنترل استفاده می‌شوند سازگار هستند. فرم فاکتور و انواع سیگنال رویکرد مشترکی را برای سیگنال‌های IS و غیر IS به کاربر ارائه می‌دهند.

     جداسازی 3 پورت به صورت استاندارد
     بالاترین تراکم بسته بندی ماژول / کانال
     اتلاف توان کم
     مکانیسم نصب و رهاسازی سریع
     ماژول‌های ورودی / خروجی چند کاناله
     خط شکسته و حفاظت از خطای زمین

نحوه عملکرد رله MTL 4500

بهبود محدوده "استاندارد صنعت" MTL4000 به طور گسترده پذیرفته شده، بسیار موفق، یک چالش بزرگ بود اما محدوده ابتکاری MTL4500 شامل چندین ویژگی جدید برای رابط‌های جدا کننده نصب صفحه عقب است. این خانواده جدید به راحتی با تجهیزات ورودی و خروجی کلیه تجهیزات اصلی و تأمین کنندگان DCS به همان روشی ایمن مانند نسل قبلی خود ادغام می‌شوند.

     مکانیسم نصب و رهاسازی سریع
     بیشترین تراکم بسته بندی در بازار
     ماژول‌های ورودی و خروجی تک و چند کاناله
     جداسازی 3 پورت با اتلاف توان کم
     سازگار با MTL4000

بازرگانی برق و صنعت پاور اکسین دارای نمایندگی رسمی انواع رله‌های ایمنی MTL می‌تواند به شما عزیزان بهترین مشاوره جهت خرید انواع رله‌های ایمنی را ارائه دهد.
جهت خرید رله‌های ایمنی MTL و مشاوره رایگان با مهندسین و متخصصین پاور اکسین و همچنین برای دریافت کاتالوگ انواع رله ام تی ال با ما تماس حاصل فرمایید.

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.