Image
رله ایمنی pnoz – Relay pnoz

رله ایمنی پیلز دارای عملکرد ایمنی مانیتور PNOZمی باشد نظیر: توقف اضطراری، گیت‌های ایمنی، موانع نور، پرده‌های نور، کنترل‌های دو دستی، سرعت و....

شرکت pilz در سال 1987 اولین رله توقف اضطراری را برای محافظت از انسان و ماشین ثبت کرد.زمانی که رله ایمنی پیلز تولید شد در فناوری ایمنی، پیشرفت زیادی حاصل گردید و تمامی دستگاه ها دارای حفاظت شدیدی شدند در این صورت رله های ایمنی PNOZ به سرعت تبدیل به رایج ترین رله های ایمنی در جهان گردید.

توسعه مداوم بیشتر از دستگاه‌های ساده به رله ایمنی ماژولار myPNOZ و کنترل‌کننده کوچک قابل تنظیم PNOZmulti، استاندارد ایمنی جهانی برای ماشین‌ها، منجر شده.

کاربرد رله های مانیتورینگ پیلز

بازرگانی فنی مهندسی پاور اکسین با دارا بودن متخصصین و مهندسین خبره در عرصه برق و قدرت توانسته واردات انواع رله های پیلز را در دست بگیرد تا بتواند ایمنی دستگاه ها را تظمین کند. ما مفتخریم با انواع کار خانه ها و تمامی همکاران در زمینه رله ایمنی همکاری داشته باشیم و همچنین در این مقاله می خواهیم شما کاربران را با کاربرد انواع رله های pnoz آشنا سازیم تا بتوانید بهترین خرید و اطلاعات را برای دریافت رله های ایمنی داشته باشید.

کاربرد و مزایای استفاده از رله حفاظتی پیلز

در این قیمت می توانید به نحوه کاربرد بریر های حفاطتی پیلز و مزایای آن ها در کارخانه ها و همچنین چگونگی حفاطت آن ها از دستگاه ها و نیرو های انسانی پی ببرید. رله های پیلز برای جهیزات صنعتی دارای کاربرد زیادی می باشد که ما در این قسمت شما را با بری از کاربرد آن ها در برخی از صنایع آشنا می سازیم.

کارخانه بطری سازی" با مانیتورینگ ولتاژ

از رله pnoz جهت حفاظت دستگاه های کارخانه بطری سازی استفاده می شود برای توضیح دقیق تر با یک مثال کامل می توانیم این مورد را توضیح دهیم. برای مثال از مانیتورهای ولتاژ برای نظارت بر منابع ولتاژ در کارخانه های بطری سازی استفاده کنید. رله مانیتورینگ اطمینان می دهد که نیروگاه به صورت کنترل شده خاموش می شود. همچنین در برابر راه اندازی مجدد کنترل نشده دستگاه را مورد محافظت قرار می دهد.

"غلتک" با نظارت توالی فاز

از مانیتورهای توالی فاز برای نظارت بر توالی فاز استفاده میکنند که این امر باعث کاهش تعداد موقعیت های خطرناک برای انسان و ماشین می شود. به طور مثال روی غلتک هایی که جهت چرخش روی آنها اشتباه تنظیم شده است امکان گیر کردن اجام و یا دست نیروهای انسانی هنگام کار بر این نوع دستگاه ها زیاد است به این دلیل این نوع رله ها اجازه برخورد رو به این نوع غلتک ها نمی دهند.

نکته توالی فاز: در یک سیستم سه فاز ، ترتیبی که ولتاژها به حداکثر مقدار مثبت خود می رسند ، توالی فاز نامیده می شوند.

"بیمارستان" با نظارت بر عایق

از رله های پیلز برای عایق و حفاظت در بیمارستان ها استفاده می شود که این نوع رله ها ما را قادر می کند تا به دسترسی بالاتری برسیم به عنوان مثال در زمان عمل و همچنین در سالن های عمل نصب می گردد تا اطلاعات سیستم را نگه داری کند.

"کارخانه تهویه مطبوع" با نظارت واقعی قدرت

دامنه مانیتورهای مختلف قدرت واقعی به اندازه تعداد برنامه های کاربردی متنوع است. با استفاده از توان واقعی اندازه گیری شده، می توان متغیرهایی مانند سطح پر شدن، حجم، گشتاور یا فشار هوا را استخراج کرد. بنابراین امکان بررسی آلودگی، سرعت جریان یا فرسودگی در یک دستگاه تهویه مطبوع وجود دارد.

"نقاله پیچ" با نظارت جریان

شما باید جریان را نظارت کنید، به عنوان مثال. نوار نقاله پیچ، رله های ایمنی پیلز در نوار نقاله پیچ می تواند در برابر انسداد و سایش و پارگی محافظت کند و در نتیجه به نگهداری پیشگیرانه کمک زیادی می کند.

"موتور" با مانیتورینگ

از مانیتورینگ برای محافظت از موتورهای خود در برابر گرمای بیش از حد استفاده کنید. همچنین از راه اندازی خودکار جلوگیری کنید چرا که این امر برای راه اندازی موتور به صورت مکرر بسیار آسیب پذیر است و همچنین توانایی خنک سازی موتور را ندارد.

تعویض خودکار ابزار در دستگاه حفاری" با مانیتورینگ سکون

به محض دستیابی به حالت سکون یا ساکن، تغییر خودکار ابزار را آغاز کنید! این امر نیز به لطف رله نظارت در حالت توقف امکان پذیر می باشد. در مواردی که ابزارهایی با زمان های مختلف خرابی دارند، امکان از سرگیری کار با سرعت بیشتری وجود دارد. بنابراین می توانید زمان چرخه خود را بهبود بخشید. بدون تشخیص حالت ساکن دستگاه، تغییر خودکار ابزار متناسب با ابزاری که به طولانی ترین زمان کار نیاز دارد محاسبه می شود.

نظارت بر ولتاژ خطا و عایق ترانسفورماتورهای جوشکاری

طبق VDE 0545، ترانسفورماتورهای جوشکاری، به عنوان مثال. در کارگاه های بدنه خودرو، از نظر ولتاژهای تماس خطرناک و نقص های عایق کنترل می شوند. شما می توانید تا شش سیم پیچ ثانویه روی ترانسفورماتورهای جوشکاری را به طور مستقل از نظر ولتاژهای خطرناک نظارت کنید. شما همچنین می توانید اتصالات کوتاه در سراسر کنتاکت ها و خطاهای زمین را تشخیص دهید. در عین حال، می توانید اتصالات زمین صحیح را نظارت و نمایش دهید.

فروشگاه فنی مهندسی برق وصنعت پاوراکسین دارای انواع رله های پیلز و بریر های mtl می باشد. جهت در یافت کاربرد انواع رله های پیلز و همچنین جهت آشنایی با مشخصات فنی و مدل های بریر ایمنی پیلز کیلیک نمایید.

بازرگانی فنی مهندسی پیلز می تواند به شما عزیزان برای خرید بریر رله های حفاظتی پیلز مشاوره رایگان ارائه نماید. جهت خرید و مشاوره رایگان در رابطه با Relay pilz با مهندسین و متخصصین ما تماس حاصل فرمایید.

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.