مطالب سایت در حال بروز رسانی می باشد.
Image
از فیوز فشارقوی در کجاها استفاده می‌شود

از فیوزهای فشارقوی بیشتر برای محافظت از تجهیزات در سوییچگیرهای بخش توزیع (Distribution Switch-gears)استفاده می‌شود. از مزیت‌های استفاده فیوزهای فشارقوی سرعت بالای آنها در محدود کردن جریان در هنگام وقوع اتصال کوتاه می‌باشد این عمل متعاقباً موجب حفاظت تجهیزات در مقابل اثرات حرارتی و دینامیکی اتصال کوتاه می‌گردد.
از فیوزهای فشارقوی و فیوزهای ولتاژ بالا لینک در موارد ذکر شده در زیر استفاده می‌شود:

• ترانسفورماتورهای توزیع
• الکتروموتورهای فشارقوی
• بانک‌های خازنی
• ترانسفورماتورهای اندازه‌گیری PT
• فیدرها

ویژگی‌های فیوز ولتاژ بالا برند سیبا

فیوزهای فشار قوی کارخانه بزرگ سیبا یکی از پرفروش‌ترین و پرمصرف‌ترین فیوز ولتاژ بالا در ایران می‌باشد از این فیوز به علت توانایی بالا و صرعت زیاد در قطع ولتاژ استفاده زیادی می‌شود همچنین لازم به ذکر می‌باشد، فیوزهای ولتاژ بالا دارای ویژگی‌های زیادی نظیر:

ویژگی فیوزهای فشارقوی SIBA (سیبا)

20سال بازیافت فیوز با NH-HH Recycling e.V.

SIBAفیوزهای بسیار ایمنی مهمی می‌باشند. فیوزهای فشارقوی سیبا به حفاظت ماشین‌آلات و همچنینی نیروی انسانی بسیار کمک می‌کند اما زمانی که کارشان به اتمام می‌رسد باز هم کارایی خواهند داشت، پیوندهای فیوز "دمیده" هنوز حاوی مقدار زیادی مواد اولیه با ارزش هستند. به همین دلیل است که انجمن بازیافت NH-HH حدود 20 سال پیش تأسیس شد و تولیدکنندگان برای جمع آوری و بازیافت پیوندهای فیوز دور ریخته شده به هم پیوستند. SIBA به‌عنوان عضو مؤسس انجمن 20 سال نیز در این پروژه مشارکت داشته است - در ژوئیه 1995 به این گروه پیوسته است.

بازیافت فیوزهای فشارقوی سیبا (SIBA) | فیوز AEG | فیوز لینک SIBA

طبق ارقام انجمن، حدود 202 تن اتصالات فیوز NH (ولتاژ پایین، شکستن بالا) و HH (ولتاژ بالا، شکستن بالا) پیوندهای فیوز جمع‌آوری و بازیافت شدند - که در مجموع نزدیک به 3200 تن است. از سال 1995 تا 2013. کارکنان زباله قادر به بازیابی مس و نقره از فیوزهای قدیمی هستند. در حالی که در سال‌های اولیه این عملیات پیوندهای فیوز هنوز از بین می‌رفتند یا خرد می‌شدند، اکنون فرایند جداسازی مس و نقره باارزش از مواد دیگر (از جمله ماسه سیلیس و سرامیک) در کوره‌های مبدل انجام می‌شود. مواد اولیه کلاسیک مس و نقره در حالی به چرخه تولید بازمی‌گردند که سرباره تولید شده در طی فرایند تبدیل می‌تواند در راه‌سازی و ساخت دایک استفاده شود. از سال 2010 این انجمن همچنین قادر به بازیافت پیوندهای فیوز کوچک‌تر از نوع D0 بوده است. این پروژه علاوه بر مراکز بازیافت صنعتی، تعدادی از نقاط جمع آوری محلی را نیز راه اندازی کرده است که همچنان سهم شیر از بازده را به خود اختصاص می‌دهند. در اینجا می‌توانید در مورد کار انجمن بازیافت NH / HH بیشتر بدانید.

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.