Image
ویژگی‌ها و مشخصات فنی فیوز فشارقوی سیبا

فیوزهای فشارقوی سیبا دارای کاربرد و همچنین مزایای زیادی هستند یکی از کاربردهای این فیوزهای ولتاژ بالا برای توربین‌های بادی مورد استفاده می‌باشند. شرکت مهندسی برق و قدرت سیبا در آلمان فیوزهایی با تکنولوژی ICS تولید کرده که این نوع فیوزها دارای طول عمر بیشتری نسبت به فیوزهای دیگر می‌باشد. این نوع فناوری در فیوزهای SIBA بسیار کاربردی می‌باشد و همچنین قابل بحث هست چرا که یکی از ویژگی‌های این نوع فیوزها طول عمر بالای آن‌ها می‌باشد.

توربین‌های بادی چون باید فیوزهای آن‌ها تعویض گردد و در دوران هستند زودتر از فیوزهای دیگر آسیب پذیرند. اما تکنولوژی و یا فناوری گسترده ICS بر روی فیوزهای فشارقوی و همچنین فیوزهای فشار متوسط سیبا باعث شده تا خرابی و پیری زودرس این نوع فیوز بسیار زیاد کاهش یابد.

دلیل خرابی زیاد فیوز فشارقوی در توربین بادی

انرژی‌های تجدیدپذیر حدود دو دهه است که در حال افزایش بوده‌اند، آنها و اجزای آنها مانند ترانسفورماتورها باید به همان اندازه کارآمد و مؤثر مانند سیستم‌های تأمین انرژی متعارف محافظت شوند. راه‌حل‌های امنیتی اثبات شده برای این امر موجود است که در بخش احیا نیز مورد استفاده قرار گرفت. با این حال، نشان داده شده است که پس از حدود هشت تا ده سال، برخی از فیوزها به طور غیرمنتظره‌ای خاموش می‌شوند، رفتاری که با تئوری فیوزهای معمولی قابل توضیح نیست. SIBA همراه با اپراتورهای توربین بادی و سازندگان تجهیزات سوئیچ، تجزیه و تحلیل عمیقی را آغاز کرد بعد از کار بسیار و تلاش بسیار به علت آن رسیدند .
علت خرابی آن‌ها خستگی مادی می‌باشد و به این علت خیلی سریع فیوز خاموش می‌گردد. بعد از رسیدن به علت این موضوع شروع به برسی و برطرف کردن خرابی پرداختند.

ویژگی فیوز فشارقوی ترانسفورماتور

فیوز و انرژی بادی

صنعت‌های بادی نیاز به سیستم‌های الکتریکی می‌باشند. توان اکتیو 2.3 تا 2.5 مگاوات به معنی سطح توان ظاهری 2500 تا 3500 کیلو ولت آمپر در ترانسفورماتور است البته توان تولید شده به صورت بسیط در نوسان می‌باشد. تأسیسات و یا تجهیزات الکتریکی به دلیل این نوع نوسان‌ها نیاز به فیوزهای فشارقوی دارند که در صورت گذر زمان به‌سرعت کنه یا خراب نشوند و البته بدون داشتن بار اضافی زودتر از موعد خاموش شوند. شرکت بزرگ سیبا با توانی بر ساخت برترین فیوزهای فشارضعیف، فیوز فشارقوی، فیوز ولتاژ بالا، فیوز استوانه‌ای، فیوز روغنی، فیوز تند سور و کند سوز، فیوز کاردی و... این بار فیوزهای فشارقوی سری ssk سیبا را تولید نموده که کاملاً برای مطالب ذکر شده مناسب و قابل استفاده برای سیستم‌های بادی می‌باشد. فیوزهای فشارقوی سیبا سری ssk به لطف تکنولوژِی ics دارای دوام و کارایی و همچنین پایداری چرخه‌ای برای تعمیر و نگهداری منظم می‌باشند که در سیستم‌های توربین بادی و پست‌های ترانسفورماتورها بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرند.

فروشگاه فنی مهندسی برق و قدرت پاور اکسین دارای انواع فیوزهای فشارقوی و فشار متوسط با ساختار تکنولوژی و یا فناوری ics برند سیبا ساخت کشور آلمان می‌باشد. این نوع فیوزهای فشارقوی سیبا و فیوز فشار ضعیف سیبا دارای کیفت بسیار بالایی هستند برای در یافت قیمت و همچنین مشخصات فنی و کاتالوگ انواع فیوزهای فشارقوی سیبا با مهندسین فروش و متخصصین مشاور پاور اکسین تماس حاصل فرمایید.

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.