Image
مشخصات فنی اتو ترانس گلد استار تک‌فاز

برای دریافت مشخصات فنی اتو ترانس‌ها باید اول با کاربرد آنها آشنا شویم اتو ترانس‌ها و یا ترانسفورمرها دارای کاربرد بسیار زیادی در صنعت برق می‌باشند و همچنین ساختار ساده و لی با عملکرد عالی هستند. به دین ترتیب می‌توان گفت ساخت یک اتو ترانس و یا واریابل بسیار ساده می‌باشد. ما در این مقاله قصد داریم شمارا با نحوه عملکرد و ساختار یک واریاک و یا واریابل برند دلتا آشنا سازیم و همچنین با مشخصات فنی و ویژگی‌های واریابل تک‌فاز گلد استار ساخت کره آشنا شویم

نحوه ساخت اتو ترانس گلد استار

برای ساخت تراسفورمر و یا اتو ترانس تک‌فاز برند گلد استار نیاز به یک ترانس حلقوی با توان موردنیاز (جریان 1 آمپر الی 50 آمپر) و یک زغال برای سر ولوم و همچنین بردیا صفحه نمایشگر LCD داریم البته باید به این نکته توجه کنید که این نوع واریابل‌ها برای نشان دادن ولتاژ خروجی بادقت 1 ولت از 0 الی 300 ولت می‌باشند ولی برای اتو ترانس‌های سه‌فاز دقت آن‌ها از 0 تا 500 ولت محاسبه می‌گردد.

ویژگی‌ها و مشخصات فنی فیوز فشارقوی سیبا

فیوزهای فشارقوی سیبا دارای کاربرد و همچنین مزایای زیادی هستند یکی از کاربردهای این فیوزهای ولتاژ بالا برای توربین‌های بادی مورد استفاده می‌باشند. شرکت مهندسی برق و قدرت سیبا در آلمان فیوزهایی با تکنولوژی ICS تولید کرده که این نوع فیوزها دارای طول عمر بیشتری نسبت به فیوزهای دیگر می‌باشد. این نوع فناوری در فیوزهای SIBA بسیار کاربردی می‌باشد و همچنین قابل بحث هست چرا که یکی از ویژگی‌های این نوع فیوزها طول عمر بالای آن‌ها می‌باشد.

توربین‌های بادی چون باید فیوزهای آن‌ها تعویض گردد و در دوران هستند زودتر از فیوزهای دیگر آسیب پذیرند. اما تکنولوژی و یا فناوری گسترده ICS بر روی فیوزهای فشارقوی و همچنین فیوزهای فشار متوسط سیبا باعث شده تا خرابی و پیری زودرس این نوع فیوز بسیار زیاد کاهش یابد.

دلیل خرابی زیاد فیوز فشارقوی در توربین بادی

انرژی‌های تجدیدپذیر حدود دو دهه است که در حال افزایش بوده‌اند، آنها و اجزای آنها مانند ترانسفورماتورها باید به همان اندازه کارآمد و مؤثر مانند سیستم‌های تأمین انرژی متعارف محافظت شوند. راه‌حل‌های امنیتی اثبات شده برای این امر موجود است که در بخش احیا نیز مورد استفاده قرار گرفت. با این حال، نشان داده شده است که پس از حدود هشت تا ده سال، برخی از فیوزها به طور غیرمنتظره‌ای خاموش می‌شوند، رفتاری که با تئوری فیوزهای معمولی قابل توضیح نیست. SIBA همراه با اپراتورهای توربین بادی و سازندگان تجهیزات سوئیچ، تجزیه و تحلیل عمیقی را آغاز کرد بعد از کار بسیار و تلاش بسیار به علت آن رسیدند .
علت خرابی آن‌ها خستگی مادی می‌باشد و به این علت خیلی سریع فیوز خاموش می‌گردد. بعد از رسیدن به علت این موضوع شروع به برسی و برطرف کردن خرابی پرداختند.

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.