Image
کاربرد فیوز فشار قوی سیبا؟

ایستگاه های برق ، پستهای فرعی ، خطوط برق سربار: از بین بسیاری از تأسیسات برق که منبع تغذیه حیاتی ما را تضمین می کنند ، اکثر مردم فقط به ویژگی های بزرگ و قابل مشاهده توجه می کنند. همانطور که می دانید برق هنوز به راحتی از دیوار های ما خارج می شود، اما اینکه همه چیز به همین سادگی دور است ، داستانی است که شرکت های انرژی می توانند هر روز تعریف کنند. اما برای جلوگیری از رسیدن اوج به جایی که مردم متوجه می شوند مشکلی وجود دارد زیرا برق قطع شده است ، اپراتورها با سرمایه گذاری در زمان مناسب و نه فقط در زیرساخت های قابل مشاهده ، اقدامات احتیاطی را انجام می دهند. این از ترانسفورماتور از طریق کابل و سیم به مصرف کننده گسترش می یابد. محصولات SIBA از این زیرساخت ها محافظت می کنند - و در نتیجه سهم خودشان را در قابلیت اطمینان انرژی ما دارند.

فیوز  سیبا (SIBA) برای بانکهای خازن

از جمله اجزای اصلی در زنجیره تأمین انرژی ، بانکهای خازن قابل تغییر هستند. این موارد با کنترل جریان توان راکتیو در صورت و در صورت لزوم به ثابت ماندن خروجی شبکه کمک می کنند. اگر خازن هایی که در این نوع بانک ها مرتب شده اند ، روشن باشند ، جریان های مساوی مشابه مدارهای کوتاه تولید می کنند. فیوزهای SIBA برای خازن های فشار قوی برای اهداف خود به طور مطلوب طراحی شده اند.

کاربرد فیوز فشارقوی سیبا

در شبکه های توزیع برق، فیوزهای ولتاژ بالا (HV) برای دهه ها به عنوان یک دستگاه محافظ اقتصادی و بسیار قابل اطمینان از نظر استاندارد (IEC60282-1) وهم از نظر عملکرد و هم از ابعاد استفاده شده است.

فیوز های فشارقوی مدل HV برند SIBA هم وظیفه قطع ارتباط و هم وظیفه حفاظت از مصرف کننده را برآورده می کنند. بدین ترتیب ، کار خالص سوئیچینگ معمولاً محدود به تغییر جریان کار است و توسط سوئیچ و کنترل ولتاژ متوسط ​​پذیرفته می شود. در واقع ، فیوزهای فشار قوی مزیت منحصر به فرد یک دستگاه سوئیچینگ را با خاصیت اصطلاحاً "محدودیت جریان - و انرژی" ارائه می دهند. این امر مشتری را قادر می سازد تا اجزای شبکه را با سرمایه گذاری مالی بسیار کم طراحی کند.

فیوزهای HV از یک لوله عایق ، ساخته شده از مواد آلی یا غیرارگانیک تشکیل شده است ، در هر دو انتها اتصالات تماس دارند. این اجزا محفظه فیوز را تشکیل می دهند و تنها پس از باز کردن این محفظه ، اجزای اضافی قابل رویت می شوند

DIN43625علاوه بر نگه داشتن همه اجزا به صورت مکانیکی ، ویژگی اساسی لوله عایق مقاومت در برابر درجه حرارت بسیار بالایی است که در صورت خاموش کردن جریانهای گسل انرژی بالا اتفاق می افتد. بدنه های فیوز برای فیوزهای فشار قوی از این رو عمدتا از مواد سرامیکی مطابق با IEC 60672-1 ساخته می شوند موارد فوق برای اتصالات تماس ، هدایت الکتریکی و حرارتی خوب

برای دیدن لیست محصولات فیوز سیبا اینجا کیلیک نمایید.

ضروری است. بنابراین ، آنها به طور معمول از مس یا برنج ساخته می شوند. برای اهداف محافظت در برابر خوردگی ، یک نقره مربوطه از این اجزا محافظت می کند. برای قطع جریان مناسب ، به یک محیط قوس خاموش که دقیقاً مشخص شده باشد نیاز می باشد.

در هنگام کار با فیوز ، شن و ماسه مسئول انتقال گرما از عنصر فیوز به محیط است. در لحظه قطع شدن ، قطع جریان محدود شده به دلیل وجود این کوارتز است. قلب فیوز یک حامل سرامیک است که عناصر فیوز به آن ثابت شده است. عناصر فیوز بیشتر به صورت مارپیچ به دور حامل پیچیده می شوند و با استفاده از درپوش های تماس به انتهای آن متصل می شوند. درپوش تماس خود به اتصالات اتصال متصل است تا رسانا باشد. به منظور دستیابی به مقاومت در برابر تماس کم ، این اتصالات ترجیحاً جوش داده می شوند.

فیوز فشار قوی مدل HV برند سیبا(SIBA)

فیوزهای HV سیبا بسته به نوع کاربری مورد نظر با درجه حرارت دائماً بالا کار می کنند. در حالی که استفاده از مس به عنوان ماده عنصر فیوز برای فیوزهای ولتاژ پایین (LV) مشکلی ندارد ، اما همین امر ممکن است منجر به اکسیداسیون سطح شود و عواقب مهلکی برای قطع جریان با فیوزهای ولتاژ بالا داشته باشد. بنابراین ، ماده اصلی مورد استفاده برای عناصر فیوز نقره با بالاترین درجه خلوص است.

تفاوت فیوز سیبا مدل HV و LV

علی رغم استفاده از ماده ای با چنین رسانایی الکتریکی بالا ، طول عنصر ذوب (که با ولتاژ نامی فیوز پیوند رابطه دارد) منجر به مقاومت نسبتاً بالای پیوندهای فیوز HV در مقایسه با سطح فیوز LV می شود - پیوندها با توجه به رابطه I² * R ، این به معنای اتلاف نسبتاً زیاد (از دست دادن نیرو) این عناصر محافظتی در مقایسه با دستگاه های محافظ ولتاژ پایین است.

نوآوری در طراحی  HV Fuse فیوز فشار قوی سیبا

نوآوری در طراحی HV Fuse اگر ما بر روی حفاظت از ترانسفورماتورهای توزیع تمرکز کنیم ، الزاماتی که در گذشته به فیوزهای HV وارد شده بود محدود بود. اصولاً فیوزها باید الزامات مربوط به حفاظت ترانسفورماتور مناسب را مطابق با استاندارد بین المللی IEC / TR 62655 «آموزش و راهنمای کاربرد فیوزهای فشار قوی» داشته باشند. [4] "

توسعه متغیرهای بهبود یافته و روشهای تولید در چند سال اخیر شرکت سیبا را قادر کرده تا فن آوری جدید فیوز را برای بازه های عملکرد الکتریکی که به رتبه بندی فیوز بالاتر نیاز دارند نیز ارائه دهیم. محدوده های جدید فیوز را می توان در جایی که فقط راه حل های بسیار گرانتری در گذشته باید انتخاب می شدند ، اعمال کرد که همچنین قادر به ارائه مزایای محدودیت فعلی نبودند. به ویژه در منطقه با چنین کلاس های قدرت بالا ، یک درصد تعریف شده از کاهش تلفات با توجه به اثر کربن و صرفه جویی اقتصادی منافع بالایی را به همراه دارد. بنابراین ، طی دهه گذشته بسیاری از آزمایش های تجربی ، که در شرایط واقعی قدرت بالا انجام شده است ، منجر به تحقق فیوزهای HV با درجه بالاتر شده است که قادر به ارائه این فن آوری جدید صرفه جویی در انرژی هستند. امروزه اتصالات فیوز HV در این فناوری به اصطلاح "کم مصرف" می توانند از ابعاد مختلف از 3.6 کیلو ولت - 500 آمپر تا 40.5 کیلوولت - 100 آمپر ارائه دهند.

فروشگاه فنی مهندسی برق و صنعت پاور اکسین دارای انواع فیوز های فشار قوی برند سیبا می باشد برای اطلاعات بیشتر از فیوز های فشارقوی برند سیبا و محصولات فروشگاه پاوراکسین با ما در ارتباط باشید. برای خرید و مشاوره فیوز های فشارقوی برندSIBA باما تماس حاصل فرمایید.

 

فروشگاه فنی مهندسی برق و صنعت پاور اکسین را در شبکه های اجتماعی فالو کنید.

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.