Image
تاثیر گذاری فیوز سیبا بر محیط زیست

تیم فنی مهندسی سیبا به انگلیسی SIBA یکی از مجموعه‌های بنیان‌گذار NH-HH-Recyclingverein می‌باشد، این انجمن در آلمان تأسیس گردید و فعالیت خود را با بازیافت فیوز شروع کرد. آخرین گزارش سالانه آن نیز بیست و پنجمین سالگرد تأسیس انجمن است و به طور خاص SIBA یکی از اهدا کنندگان اصلی فیوزهای استفاده شده است. شرکت بزرگ سیبا تولید کننده انواع فیوزهای فشارقوی، تند سوز، فیوزهای کند سوز، فیوزهای مینیاتوری، فیوزهای کاردی یا تیغه‌ای می‌باشد وبا تولید هنگفت خو به صادرات پیوست و محصولات خود را به چندین نقاط کشور صادر می‌کند و نمایندگی زیادی نیز دارد.

جمع آوری فیوز برای NH-HH-Recyclingverein

سازنده فیوز آلمانی سیبا (SIBA) بیش از 24 تن فیوز مستعمل برای NH-HH-Recyclingverein جمع آوری کرده است، طبق گفته‌های انجمن باید سالانه 210 گرم خوب جمع آوری شود و این جمع آوری شرکت SIBA ده درصد بیشتر از توافق انجمن می‌باشد. این تنها یکی از حقایقی است که از بیست و پنجمین گزارش سالانه آن که در ماه مارس منتشر شد، به دست می‌آید. تعهد SIBA تصادفی نیست، زیرا این شرکت از همان ابتدای ماه مه 1995 عضو Recyclingverein بوده است.
بنابراین، انجمن با نگاهی به گذشته "یک چهارم قرن پایداری" ، این فرصت را به توماس کوبیک، رئیس کیفیت / محیط زیست در SIBA ، می‌دهد تا چند کلمه مشخص سازد. "من فکر می‌کنم که برای تولیدکننده‌ای مثل ما، عضویت کم و بیش مسلماً طبیعی بود. ما اطمینان زیادی می‌دهیم که تولید ما نه تنها کارآمد و سازگار با محیط زیست نیست بلکه از نظر ارزش نیز آگاه است. ناگفته نماند که به عنوان مثال، ما در مرحله تولید هرچه بیشتر نقره بازیابی می‌کنیم؛ بنابراین طبیعی است که ما همچنین باید به جمع آوری فیوزهای قدیمی که هدف آنها بوده است کمک کنیم؛ بنابراین ما خوشحالیم که این انجمن هر ساله موفق به بازیافت بسیاری از تنهای مس و نقره با ارزش می‌شود. "

بر اساس گزارشات ارائه شده، سال 2020 حدود 35 تن مس و 511 کیلوگرم نقره جمع آوری شد که از طرف فیوزهای استفاده شده به نمایندگی از انجمن توسط متخصص بازیافت Aurubis بازیابی می‌شود. این نه تنها به این معنی است که مواد با ارزش دوباره به کار گرفته می‌شوند. محیط‌زیست نیز سود می‌برد. به این صورت می‌توان گفت طبق محاسبات NH-HH-Recyclingverein. بازیافت بیش از 200 تن فیوزهای قدیمی همچنین باعث صرفه جویی در حدود 700 مگاوات ساعت انرژی می‌شود.

در آمد حاصل از فرایند بازیافت فیوز سیبا (SIBA)

درآمد حاصل از مواد بازیافتی نیز به طور مداوم سرمایه گذاری می‌شود و بخشی از آن را برای فعالیت‌های غیر انتفاعی اهدا می‌کنند، بخشی دیگر نیز برای پروژه‌های تحقیقاتی مربوط به فیوزها استفاده می‌شود به همین دلیل می‌توان گفت فیوزهای سیبا یکی از با کیفیتترین فیوز آلمانی می‌باشد. یکی از این پروژه‌ها که به تازگی تکمیل شده است، به رفع خلا کمک کرده است: محققان دانشگاه فنی ایلمنو ابزاری را ایجاد کرده‌اند که اکنون می‌تواند برای سیستم‌های ولتاژ پایین DC نیز نحوه پیکربندی فیوزها را تعیین کند تا از پرسنل در برابر خطرات قوس محافظت بهینه کند.

شرکت سازنده فیوزهای قدرت سیبا (SIBA)

در سال 2018 SIBA یک جزیره تولیدی را با چندین روبات صنعتی افتتاح کرد و سال 2019 با معرفی یک انبار هوشمند خلیج بالا، ظرفیت تحویل SIBA را به طور قابل توجهی بهبود بخشید. آخرین اما نه کمترین اهمیت، سال گذشته برای تجدید گام به گام آزمایشگاه - بخش اصلی فعالیت‌های تحقیق و توسعه "قهرمان پنهان" در زمینه فیوزهای الکتریکی، حق رای داده شد.
. دکتر جنس وبر، مدیر تحقیق و توسعه در SIBA ، گفت: "ما در حال حاضر اولین دکل‌های آزمایشی جدید را راه اندازی می‌کنیم، " موارد دیگر برای پیگیری است. تجدید آزمایشگاه آن پاسخ SIBA به نیازهای مداوم در حال تغییر و افزایش است: "فیوزها برای قابلیت‌های روزافزون و جریان‌های بالاتر طراحی می‌شوند." می‌شود به گفته‌های دکتر افزوده که سیبا در آینده قادر می‌باشد تا فیوزهای فشارقوی خود را در تأسیسات آزمایشگاهی خود آزمایش کند کاری که در آن سال نمی توانستند انجام بدن و بعد از موفق شدن و انجام دادن این مورد توانستند فیوزهای فشارقوی باکیفیت‌تر و مقاوم‌تری نسبت به فیوزهای قبلی ارائه کنند.
دکتر با برنامه ریزی تقریباً سه ساله اعلام نمود که این تکنولوژی پیشرفته تست فیوزهای فشار قوی و محکم سازی آن هارا به شرکای خارجی خود ارائه می‌کند و تمامی تلاش خود را کرد تا بتواند این مورد را به عمل برساند و تامیل بسیار توانست  با افزودن و یا استخدام دو نیروی متخصص این مورد رو حل کند و تکنولوژی فیوز فشارقوی رو با شرکای خو به اشتراک بگذارد.
بعد از ارائه و اشتراک اطلاعات فنی خود به شرکا دکتر توانست برای گسترش تولیدات فیوز فشارقوی سیبا بسیار تلاش کند و همچنین توانست با کمک استخدام دو نیروی متخصص و ساخت یک جزیره تولیدی با چندین روبات صنعتی پر قدرت ساخت و کیفیت فیوزهای فشارقوی SIBA را گسترش دهد و فیوزهای قدرت سیبا را به کشورهای مجاور خود صادر کند.


مقالات مرتبط


مشخصات فنی فیوز فشارقوی سیبا

فروشگاه برق و صنعت پاور اکسین دارای انواع فیوزهای فشارقوی سیبا با بهترین کیفیت می‌باشد چند نمونه از فیوزهای فشار قوی سیبا مدل 3037111

رنج آمپر: 0.5 آمپر، 1 آمپر، 2 آمپر، 3 آمپر، 4 آمپر، 5 آمپر
رنج ولتاژ: 7.2 کیلوولت
سایز: 39,6x220
ولتاژ قطع: 63 کیلو آمپر

فیوز فشارقوی سیبا مدل 3010913

رنج ولتاژ: 50 آمپر، 63 آمپر، 80 آمپر، 100 آمپر، 125 آمپر
سایز: e=442
رنج ولتاژ: 3/7.2 کیلوولت
ولتاژ قطع: 63 کیلو آمپر

فیوز فشارقوی سیبا مدل 3002293

رنج ولتاژ: 31.5 آمپر، 40 آمپر
رنج ولتاژ: 10/24 کیلو ولت
ولتاژ قطع: 40 کیلو آمپر
سایز: e=442

فیوز فشار قوی سیبا مدل 3013236

رنج ولتاژ: 10 آمپر، 20 آمپر، 40 آمپر، 50 آمپر، 63 آمپر، 80 آمپر، 112 آمپر، 100 آمپر
رنج ولتاژ: 7.2 کیلوولت
ولتاژ قطع: 40 کیلوآمپر
سایز: 63,5x254

فیوز فشارقوی سیبا مدل 3031091

رنج ولتاژ: 16 آمپر، 22 آمپر، 31.5 آمپر، 40 آمپر، 50 آمپر، 8 آمپر
رنج ولتاژ: 12 کیلو ولت
ولتاژ قطع: 63 کیلو آمپر
سایز: 63,5x360

در مقالات بعدی می‌توانید تمامی مشخصات فنی سیبا و همچنین قیم آن ها را مشاهده نمایید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای خرید فیوزهای ولتاژ بالا داشته باشید.
فروشگاه برق و صنعت فنی مهندسی پاور اکسین با دارا بودن مهندسین و متخصصین مجرب در عرصه برق و صنعت توانسته نمایندگی رسمی فیوزهای سیبا آلمان را دریافت نماید این فروشگاه با ارائه بهترین فیوزهای لینک، فیوزهای استوانه‌ای، فیوزهای TP سیبا می‌تواند از دستگاه‌های بزرگ و پر قدرت و دستگاه‌های پتروشیمی و مخابراتی محافظت نماید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و مشخصات فنی و همچنین خرید فیوزهای فشارقوی سیبا و همین‌طور مشاوره رایگان با مهندسین و متخصصین فنی مهندسی برق و صنعت پاور اکسین تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاعات روزانه از قیمت فیوزهای فشارقوی سیبا ما را درصفحات اجتماعی دنبال نمایید:

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.