Image
استابلایزر تک فاز و کاربرد آن

مزایای و کاربرد تثبیت کننده ولتاژ

کاربرد اصلی تثبیت کننده ولتاژ برای تثبیت کردن و یا ثابت نگه داشتن ولتاژ های 220 ولت تکفاز و 380 ولت سه فاز شهری می باشد. بدین ترتیب می توان گفت هر وسیله برقی و یا همچنین لوازم و تجهیزات الکتریکی نیاز به استابیلایزر و یا تثبیت کننده ولتاژ، برای جلوگیری از نوسانات برق می باشد.

دستگاه های استابلایزر دارای هسنه مرکزی می اشند که این هسته وضیفه دارد تا از نوسانات ولتاژ برق جلوگیری کنند چرا که برق شهری دارای نوسانات ولتاژ، یعنی نامنظم بودن ولتاژ می باشد که این امر باعث آسیب و خسارات به دستگاه های الکتریکی می گردد. در منازل و اداره جات تجهیزات برقی مانند یخچال، فریزر، تلویزیون، ماکروویو و.... وجود دارد تمامی این وسایل از برق تک فاز شهری تغذیه می کنند اما از آن جایی که برق شهری دارای ولتاژ نا منظمی یمی باشد امکان آسیب رسانی به این قبیل از لواز الکتریکی منازل مسکونی بسیار زیاد است. برای این که بتوانیم از این مشکل جلوگیری کنیم و این گونه خسارات را کاهش دهیم می توانیم از استابلایزر و یا تثبیت کننده های ولتاژ شهری استفاده نماییم.

استابلایزر تک فاز و استابیلایزر سه فاز

همان طور که ولتاژ شهری به دو دسته تقسیم می شود (برق با ولتاژ سه فاز – برق با ولتاژ تک فاز) استابلایزر هم دارای دونوع ساختار از نظر ولتاژ شهری می باشد. (استابلایزر تک فاز – استیبلایزر سه فاز)

از استابلایزر در کدام کشور بیشتر استفاده می شود؟

نوسانات نامنظم ولتاژ برق شهری در هند بسیار زیاد می باشد و خانواده های هند از این مشکل بسیار آسیب می بینند. ولتاژ ممکن است اغلب بالا و حتی پایین بیاید. این نوسانات ولتاژ یک تهدید واقعی برای لوازم خانگی شماست، زیرا ممکن است منجر به آسیب های شدید و گاهی اوقات منجر به حوادث مرگبار شود.

 

لیست قیمت استابلایزر تکفاز

فروشگاه برق و صنعت پاوراکسین دارای انواع استابلایزر و یا محافظ ولتاژ برق شهری تک فاز می باشد و میت واند به شما عزیزان برای خرید ارزان ترین قیمت stabilizer کمک کند جهت در یافت لیست قیمت stabilizer و یا مشخصات فنی استابلایزر های تک فاز با مهندسین و متخصصین ما تماس حاصل فرمایید.

در ادامه می خواهیم شما عزیزان را با انواع استابلایزر های تک فاز و همچنین قیمت stabilizer های تک فاز آشنا سازیم و همچنین از از معایب و مزایای آن ها مطالعه کنیم تا بتوانیم بهترین خرید را از استابلایزر های تک فاز داشته باشیم.

آیا استابلایزر تک فاز برای تلویزیون استفاده می گردد.؟

برای حفاظت از تلویزون های خود باید از محافظ ولناژ تک فاز ویا استیبلایزر های تکفاز استفاده کنیم تا از خسارات ناشی از نوسان های ولتاژ و آسیب به تلویزون خود جلوگیری نماییم.

آیا تلویزیون های 55 اینچ به تثبیت کننده ولتاژ تک فاز نیاز دارند؟

یکی از یایج ترین سوالات و متداول ترین سوالاتی که برای تلویزیون های نسل جدید میشود این است که تلویزون های 55 اینچ نیاز به استابلایزر ویا تثبیت کننده ولتاژ تک فاز دارند یا خیر؟ در جواب به این سوال باید گفت بله تلویزیون های LCD و LED تا 55 اینچ بهتر است از استابلایزر های مانیتردار و یا تثبیت کننده های ولتاژ تک فاز دارای مانیتور استفاده شود چرا که بتوانیم ولتاژ ورودی و خروجی و نوسان آن را مشاهده نماییم.

آیا یخچال نیاز به استابلایزر تک فاز دارد؟

یکی دیگه از متداول ترین سوال ها برای استابلایزر های تک فاز بدین گونه است که آیا یخچال و یا فریزر ها نیاز به استابلایزر های تک فاز دارند یا خیر؟ در جواب به این سوال نیاز باید بگوییم اگز برق تک فاز شهری شما دارای نوسان نامنظم زیادی می باشد و یا برق بسیار زید قطع و یا وصل می گردد، بله باید از تثبیت کننده ولتاژ تک فاز و یا استیبلایزر های تک فاز برای یخچال و یا فریزر خود استفاده نماید تا از آسیب های نواسان جریان به تجهیزات منازل خود جلوگیریکند و آسیب را کاهش دهید.

 

بازرگانی مهندسی برق و صنعت پاوراکسین دارای انواع استابلایزر های اتوماتیک تکفاز و سه فاز می باشد. در مقالات بعدی میخواهیم شما را با انواع استابلایزر تک فاز دلتا و همچنین استابلایزر تک فاز گلد استار آشنا کنیم پس با ما همراه باشید تا با معایب و مزایای انواع استابلایزر های تکفاز دلتا و استابلایزر های تک فاز گلد استار آشنا شوید و همچنین می توانید جهت خرید ارزان استابلایزر های دلتا و stabilizer تکفاز گلد استار ساخت کره با مهندسین و متخصصین فروش مجموعه پاوراکسین تماس حاصل فرمایید.

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.