Image
ویژگی فیوز فشارقوی ترانسفورماتور

فیوز و انرژی بادی

صنعت‌های بادی نیاز به سیستم‌های الکتریکی می‌باشند. توان اکتیو 2.3 تا 2.5 مگاوات به معنی سطح توان ظاهری 2500 تا 3500 کیلو ولت آمپر در ترانسفورماتور است البته توان تولید شده به صورت بسیط در نوسان می‌باشد. تأسیسات و یا تجهیزات الکتریکی به دلیل این نوع نوسان‌ها نیاز به فیوزهای فشارقوی دارند که در صورت گذر زمان به‌سرعت کنه یا خراب نشوند و البته بدون داشتن بار اضافی زودتر از موعد خاموش شوند. شرکت بزرگ سیبا با توانی بر ساخت برترین فیوزهای فشارضعیف، فیوز فشارقوی، فیوز ولتاژ بالا، فیوز استوانه‌ای، فیوز روغنی، فیوز تند سور و کند سوز، فیوز کاردی و... این بار فیوزهای فشارقوی سری ssk سیبا را تولید نموده که کاملاً برای مطالب ذکر شده مناسب و قابل استفاده برای سیستم‌های بادی می‌باشد. فیوزهای فشارقوی سیبا سری ssk به لطف تکنولوژِی ics دارای دوام و کارایی و همچنین پایداری چرخه‌ای برای تعمیر و نگهداری منظم می‌باشند که در سیستم‌های توربین بادی و پست‌های ترانسفورماتورها بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرند.

فروشگاه فنی مهندسی برق و قدرت پاور اکسین دارای انواع فیوزهای فشارقوی و فشار متوسط با ساختار تکنولوژی و یا فناوری ics برند سیبا ساخت کشور آلمان می‌باشد. این نوع فیوزهای فشارقوی سیبا و فیوز فشار ضعیف سیبا دارای کیفت بسیار بالایی هستند برای در یافت قیمت و همچنین مشخصات فنی و کاتالوگ انواع فیوزهای فشارقوی سیبا با مهندسین فروش و متخصصین مشاور پاور اکسین تماس حاصل فرمایید.

مزایای فیوز فشارقوی سری ssk SIBA

فناوری ICS مناسب برای کاهش پیری و خرابی

حفاظت در برابر اتصال کوتاه

توان خروجی کم‌تر = گرمای کمتر

ابعاد مناسب و جمع‌وجور

هزینه کمتر، امنیت بیشتر

صرفه‌جویی در مصرف انرژی و اکسیژن

طراحی مناسب سیستم

صرفه جویی در فضا

فیوزهای استوانه‌ای فشارقوی سیبا دارای مزایا و کاربرد بسیار گسترده‌ای در صنایع برقی و الکتریکی می‌باشد. برای شناخت مزایا و شناخت انواع فیوزهای فشارقوی سیبا و آشنا شدن با مشخصات فنی آن‌ها با ما همراه باشید ما می‌خواهیم شما عزیزان را با انواع توان‌ها و جریان و همچنین ولتاژهای انواع فیوزهای فشارقوی آشنا سازیم.

فناوری ICS پیری را کاهش می‌دهد

دلیل استفاده از فناوری ICS برای فیوزهای فشار قوی بدین صورت است که بتواند از خستگی و یا خرابی زود رس به جهت بارگذاری چرخه ای که بیشتر در توربین‌های بادی رایج می‌باشد جلوگیری گردد.

حفاظت در برابر اتصال کوتاه

فیوز های فشارقوی سری SSK SIBA دارای واکنش بسیار سریع می‌باشد و در زمان اتصال کوتاه به محض افزایش در نیمه نوسان اول، جریان باقیمانده را محدود می‌نماید.

توان خروجی کمتر= گرمای کمتر

فیوزهای SSK ما اتلاف توان کمتری نسبت به فیوزهای استاندارد دارند - در حالی که حداقل جریان قطع را حفظ می‌کنند. این نیز بار حرارتی را کاهش می‌دهد.

اندازه جمع و جور

فیوزهای فشارقوی و فشار متوسط سری SSK برای صنعت برق بادی به طور قابل‌توجهی کوچک‌تر از فیوزهای پشتیبان هستند اما جریان نامی آن‌ها یکسان می‌باشد.

هزینه کمتر، امنیت بیشتر

فیوزهای فشارقوی برند سیبا ساخت کشور آلمان با دارا بودن فناوری ISC دارای عمر بیشتری نسبت به دیگر فیوزهای مشابه می‌باشد که این امر باعث شده در هزینه‌های نگهداری صرفه جویی شود و همچنین امنیت بسیار زیادی را برای نیروی انسانی و ماشین آلات و تجهیزات ایجاد می‌کند چراکه دارای خرابی بسیار کمی هستند.

صرفه جویی در مصرف انرژی و دی اکسید کربن

فیوزهای فشار قوی مصرف انرژی را تا 30 در صد کاهش می‌دهند و همین‌طور انتشار CO2 را بسیار کم می‌کند که این امر باعث پاکیزگی هوا و محیط می‌گردد.

مزایای طراحی سیستم

با فیوزهای SIBA SSK می‌توان از ترکیب سوئیچ بار - فیوز مطلوب‌تری به‌جای کلیدهای برق استفاده کرد که معمولاً برای برآورده کردن آستانه‌های حرارتی مورد نیاز هستند.

چیدمان صرفه جویی در فضا

فیوزهای کوچک‌تر در فضای محدود موجود در تابلو صرفه جویی می‌کنند - و نصب تابلوهای جمع و جورتر در توربین بادی آسان‌تر است.

 

انواع فیوزهای فشارقوی

فیوزهای فشار قوی سری SSK برند سیبا دارای انواع مختلفی در رنج های ولتاژ و ابعاد های مختلفی می‌باشند نظیر:

فیوز فشارقوی سیبا با قدرت قطع 63 کیلو آمپر 6 الی 12 کیلو ولت با ابعاد 36 سانتی
فیوز فشارقوی سیبا با قدرت قطع 63 کیلو آمپر 10 الی 24 کیلو ولت با ابعاد 51 سانتی
فیوز فشارقوی سیبا با قدرت قطع 63 کیلو آمپر 6 الی 12 کیلو ولت با ابعاد 51 سانتی
فیوز فشارقوی سیبا با قدرت قطع 40 کیلو آمپر 20 الی 36 کیلو ولت با ابعاد 61 سانتی

رنج های فیوز ولتاژ بالا سری ssk برند SIBA از 63 الی 160 آمپر می باشد.

در مقالات بعدی می‌خواهیم شما عزیزان را با انواع فیوزهای فشار قوی سری SSK و همچنین می خواهیم با مدل‌ها و مشخصات فنی آن‌ها به صورت کامل آشنا کنیم.

پرفروش‌ترین فیوز ولتاژ بالا

یکی از معتبرترین و معروف‌ترین برندهای فیوزهای فشارقوی و فیوزهای حفاظتی ولتاژ بالا و همچنین فشار متوسط برند سیبا ساخت کشور آلمان با بالاترین کیفیت می‌باشد. این نوع فیوز یکی از پرفروش‌ترین و باکیفیت‌ترین فیوز فشارقوی می‌باشد.

بازرگانی برق و صنعت پاوراکسین دارای انواع فیوزهای تند سوز و کند سوز، فیوزهای کاردی، فیوزهای ولتاژ بالا، فیوزهای پیچی، فیوزهای سرامیکی، فیوزهای PT، فیوز لینک، فیوز فشارقوی و... می‌باشد جهت خرید فیوزهای فشارقوی سیبا و دریافت کاتالوگ فیوزهای سیلندری siba با ما تماس حاصل فرمایید.

تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.