Image

ارت سنج کلمپی کیوریتسو مدل 4202 Clamp earth meter model 4202 kyoritsu

4202
ابزار اندازه گیری کیوریتسو در سال 1940 در کشور متفکر ژاپن تاسیس گردید. کمپانی کیوریتسو ژاپن رضایت مشتریان خود را در اولویت خود را رضایت مشتریان قرار داده است و توانسته رضایت مشتریان خود را به ارمغان برساند و همچنین توانسته است که ابزار و لوازمات پر قدرت و با کیفتی را تولید نماید. فروشگاه برق و صنعت ...ادامه مطلب
تماس بگیرید


  • توضیحات محصول
  • مشخصات فنی
  • ارسال نظر

ابزار اندازه گیری کیوریتسو در سال 1940 در کشور متفکر ژاپن تاسیس گردید. کمپانی کیوریتسو ژاپن رضایت مشتریان خود را در اولویت خود را رضایت مشتریان قرار داده است و توانسته رضایت مشتریان خود را به ارمغان برساند و همچنین توانسته است که ابزار و لوازمات پر قدرت و با کیفتی را تولید نماید.

فروشگاه برق و صنعت فنی مهندسی پاوراکسین توانسته با دارا بودن بهترین متخصصین در صنعت برق و قدرت نمایندگی فروش محصولات انداره گیری کیوریتسو را به دیگر محصولات خود اضافه نماید.

برای اطلاعات بیشتر از مشخصات، قیمت و خرید محصولات فروشگاه برق وصنعت پاوراکسین باما در ارتباط باشید.


تفاوت آمپرمتر و ولت متر چیست؟

• ولت متر ابزاری است که برای اندازه گیری اختلاف پتانسیل الکتریکی بین دو نقطه در یک مدار الکتریکی استفاده می شود.
• آمپرمتر دستگاه اندازه گیری است که برای اندازه گیری جریان الکتریکی در مدار استفاده می شود.
• ولت متر برای اندازه گیری ولتاژ آن به طور موازی با دستگاه متصل می شود ، در حالی كه آمپرمتر به طور سری با دستگاه برای اندازه گیری جریان آن متصل می شود.
• در قلب اکثر کنتورهای آنالوگ ، گالوانومتر قرار دارد ، ابزاری که با استفاده از حرکت یا انحراف سوزن ،  جریان را اندازه گیری می کند. انحراف سوزن توسط یک نیروی مغناطیسی که بر روی سیم حامل جریان وارد می شود ، تولید می شود.

مقاومت کوچک R برای تولید آمپرمتر به موازات گالوانومتر G قرار می گیرد. هرچه جریان بزرگتر اندازه گیری شود ، R باید کوچکتر باشد. بیشترین جریان عبوری از کنتور از طریق R برای محافظت از گالوانومتر منتقل می شود
دستگاه اندازه گیری آنالوگ است که با G نشان داده می شود و جریان جریان را با استفاده از انحراف سوزن ناشی از نیروی میدان مغناطیسی که بر سیم حامل جریان وارد می شود اندازه گیری می کند.

 

چرا آمچر متر ها به صورت موازی متصل می شوند ؟

یک آمپرمتر از یک ولت متر به موازات مقاومت کم شنت تشکیل شده است. مقدار شنت به گونه ای انتخاب می شود که بر مقدار جریان عبوری از مدار تأثیر قابل توجهی نداشته باشد و در صورت استفاده در حداکثر جریان آن آسیب نبیند. به همین ترتیب ولتمتر باید به اندازه کافی حساس باشد تا ولتاژ کوچک ایجاد شده از طریق شنت را اندازه گیری کند و همچنین دارای مقاومت کاملاً بالایی باشد که خود تأثیری در عملکرد مدار نخواهد داشت.

تأثیر قرار دادن آمپرمتر به موازات مدار به مقاومت مدار اندازه گیری شده ، ولتاژ درگیر و مقاومت داخلی منبع ولتاژ بستگی خواهد داشت. اگر مقاومت معادل مدار زیاد باشد ، ولتاژ مدار نیز زیاد است و مقاومت منبع تغذیه کم است ، در این صورت بیشتر جریان معمولی در مدار از طریق شنت جریان می یابد و احتمال سوختن آن زیاد است . همچنین ممکن است در فرآیند به کنتور آسیب برساند.

اگر ولتاژ و مقاومت مدار اعمال شده برای آسیب رساندن به شنت کافی نباشد ، طبق قانون اهمس جریان ترکیبی از آمیزه سنج و مدار به صورت موازی جریان پیدا می کند تا اینکه از آمپرمتر به صورت سری استفاده شود و این به عنوان یک خوانش بالاتر در متر نسبت به اینکه به صورت سری استفاده شود.

 ابعاد : ۵۴*۱۲۰*mm ۲۴۶
جریان ۱۰۰.۰/۱۰۰۰mA/۱۰.۰۰/۳۰.۰A : AC
اقلام همراه : همراه با کیف حمل و کیت کالیبره
دارای بلوتوث
رنج اتوماتیک مقاومت زمین : ۲۰.۰۰/۰۰.۰۰/۱۵۰۰Ω
پشتیبانی از نسخه های اندروید ۲.۲ تا ۴.۴
دارای GPS
صفحه نمایش WVGA با رزولوشن ۴۰۰*۸۰۰
نرم افزار اندروید "KEW smart ۴۲۰۲"  موجود در فروشگاه گوکل پلی با کلمه کلیدی "KEW Smart "
انتقال و نمایش دادن زمان حقیقی اندازه گیری شده در دستگاه اندروید تا ۱۰۰ مقدار اندازه گیری
داده های ذخیره شده شامل،اندازه گیری مقادیر، موقعیت GPS،تاریخ،زمان برای بررسی آسان زمان و مکان اندازه گیری شده روی نقشه
عملکرد مقایسه بر روی دستگاه اندروید و اطلاع دادن زمانی که مقدار اندازه گیری شده کمتر/بیشتر مقدار از پیش تعیین شده باشد .

امتیاز:

توصیه خود در مورد این محصول را ارائه نمایید:

نام کاربري:

جدید ترین محصولات

نتایج 1 تا 30 از کل 1135 نتیجه
تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.