Image

آمپرمتر دیجیتال هیوکی مدل 3285 Digital ammeter model 3285 HIOKI

3285
32853285ii
فروشگاه برق وصنعت پاوراکسین دارای انواع لوازم و تجهیزات اندازه گیری می باشد و اینبار توانسته نمایندگی فروش تجهیزات اندازه گیری هیوکی رو در یکی از محصولات خود قرار بده و تمامی این تجهیزات و ابزار اندازه گیری رو تهیه و توضیع کند.  شرکت بزرگ هیوکی در دفتر مرکزی کمپانی هیوکی که در کشور ژاپن شهر بسیار ز ...ادامه مطلب
تماس بگیرید


  • توضیحات محصول
  • مشخصات فنی
  • ارسال نظر

فروشگاه برق وصنعت پاوراکسین دارای انواع لوازم و تجهیزات اندازه گیری می باشد و اینبار توانسته نمایندگی فروش تجهیزات اندازه گیری هیوکی رو در یکی از محصولات خود قرار بده و تمامی این تجهیزات و ابزار اندازه گیری رو تهیه و توضیع کند.

 شرکت بزرگ هیوکی در دفتر مرکزی کمپانی هیوکی که در کشور ژاپن شهر بسیار زیبای اویدا استان نانانو واقع شده است و همیشه در تکاپو بسیار زیادی می باشد تا بتواند هر روز لوازم و تجهیزات الکتریکی خیره کننده ای رو تولید و ارائه دهد تا بتواند رظایت مشتریان خود را جب نماید و همچنین با پیشروی همین رویه توانسته به مشتری های خود اضافه نماید.

بازرگانی فنی مهندسی برق و صنعت پاوراکسین با دارابودن نمایندگی رسمی فروش تجهیزات ابزار دقیق برند هیوکی دارای انواع آمپر متر های هیوکی،ولتی متر،ترمومتر،خازن سنج، دور سنج، باد سنج و ..... می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با متخصصین فروشگاه برق وصنعت پاوراکسین در ارتباط باشیم


آمپرمتر و عملکرد آن چیست؟

آمپرمترها در اصول کارایی و دقت آنها متفاوت است. آمپرمتر حرکت D’Arsonval جریان مستقیم را با دقت از 0.1 تا 2.0 درصد اندازه گیری می کند. آمپرمتر الکترودینامیکی از یک سیم پیچ متحرک استفاده می کند که در میدان تولید شده توسط یک سیم پیچ ثابت در حال چرخش است. این جریان مستقیم و متناوب را با دقت از 0.1 تا 0.25 درصد اندازه گیری می کند. در آمپرمتر حرارتی ، که در درجه اول برای اندازه گیری جریان متناوب با دقت 0.5 تا 3 درصد استفاده می شود ، جریان اندازه گیری شده یک ترمو تبدیل کننده (ترموکوپل) را گرم می کند. ولتاژ كوچكی كه بدین ترتیب تولید می شود برای تأمین انرژی میلی ولت استفاده می شود. آمپرمترهای دیجیتال ، بدون هیچ قسمت متحرک ، از مدار مانند انتگرال دو شیب برای تبدیل جریان آنالوگ (پیوسته) اندازه گیری شده به معادل دیجیتالی آن استفاده می کنند. دقت بسیاری از آمپرمترهای دیجیتال بهتر از 0.1 درصد است.

آمپرمتر ، ابزاری برای اندازه گیری جریان الکتریکی مستقیم یا متناوب.  یک آمپرمتر می تواند طیف گسترده ای از مقادیر جریان را اندازه گیری کند زیرا در مقادیر زیاد فقط قسمت کوچکی از جریان از طریق مکانیزم متر هدایت می شود. یک شنت موازی با متر حامل قسمت عمده است.

مزیت آمپر متر های مکانیکی چیست؟

مزیت مکانیکی ، کارایی تقویت نیرو در یک ماشین ساده ، مانند اهرم ، صفحه شیب دار ، گوه ، چرخ و محور ، سیستم قرقره یا پیچ جک. مزیت مکانیکی نظری یک سیستم نسبت نیرویی است که کار مفید را به نیروی اعمال شده انجام می دهد ، با این فرض که هیچ اصطکاک در سیستم وجود نداشته باشد. در عمل ، مزیت مکانیکی واقعی با مقداری که با توجه به میزان اصطکاک تعیین می شود ، کمتر از مقدار نظری خواهد بود.

 قابلیت اندازه گیری :
جریان : AC ۲۰۰۰ A
ولتاژ :  AC ۶۰۰ V
جریان : DC ۲۰۰۰ A
ولتاژ : DC ۶۰۰ V

امتیاز:

توصیه خود در مورد این محصول را ارائه نمایید:

نام کاربري:

جدید ترین محصولات

نتایج 1 تا 30 از کل 1135 نتیجه
تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.