مطالب سایت در حال بروز رسانی می باشد.
Image

رله SSR زیمنس مدل 3RF2020-1AA42 SSR Relay Model 3RF2020-1AA42 SIMENS

3rf2020-1aa02
شرکت بزرگ زیمنس (به آلمانی: SIMENS) در شهر بزرگ برلین توسط ارنست زیمنس در سال 1847 تاسیس گردید و بعد ها نام شرکت رو هم نام خودش ثبت نمود شرکت بزرگ زیمنس در ابتدا اولین پروژه های خود را تلگرافی بین برلین و فرانکفورت طراحی و اجرا نمود وبعد از سود زیاد و موفقیت پروژه های خود با شهر های کلکته و لندن وار ...ادامه مطلب
تماس بگیرید


  • توضیحات محصول
  • مشخصات فنی
  • ارسال نظر

شرکت بزرگ زیمنس (به آلمانی: SIMENS) در شهر بزرگ برلین توسط ارنست زیمنس در سال 1847 تاسیس گردید و بعد ها نام شرکت رو هم نام خودش ثبت نمود شرکت بزرگ زیمنس در ابتدا اولین پروژه های خود را تلگرافی بین برلین و فرانکفورت طراحی و اجرا نمود وبعد از سود زیاد و موفقیت پروژه های خود با شهر های کلکته و لندن وارد همکاری شد و همچنین پس از موفقیت های پروژه های کلکته و لندن وارد پروژه های سنگین تری گردید و درحال حاظر شرکت زیمنس صادر کننده انواع قطعات الکترونیکی در بین کشور های بزرگ ایران، آلمان،چین و ..... می باشد.

فروشگاه مهندسی پاوراکسین با دارا بودن مهندسین خبره در صنعت برق توانسته ارائه و فروش انواع رله های SSR برند SIMENS را در اختیار بگیرد و این قطعه الکترونیکی را باری مشتریان خود وارد و یا تامین نماید.

برای اطلاعات بیشتر از محصولات پاوراکسین با ما در ارتباط باشید.


اصل عملکرد SSR چیست؟

پس از فعال شدن سیگنال ورودی ، ولتاژ بار از صفر عبور می کند SSR روشن می شود. پس از غیرفعال شدن سیگنال ورودی ، جریان جریان بار پس از آن صفر می شود ، خاموش می شود. اختلاف فاز بین ولتاژ و جریان ممکن است با خاموش شدن SSR یک سنبله گذرا را تأمین کند.

رله SSR  باعبور 0 (صفر) چیست؟

SSR  با عبور صفر از یک اتصال دهنده فوتوتریاک برای جدا کردن ورودی از خروجی استفاده می کند (به پیکربندی مدار در صفحه قبل مراجعه کنید). هنگامی که سیگنال ورودی فعال می شود ، مدار آشکارساز عبور از صفر داخلی باعث می شود triac با عبور ولتاژ بار AC از صفر روشن شود.
پس از غیرفعال شدن سیگنال ورودی ، جریان بار توسط اثر قفل triac حفظ می شود ، تا زمانی که ولتاژ بار از صفر عبور کند triac خاموش شود.

3rf2020-1aa42.pdf
Semiconductor relay, 1-phase 3RF2 Width 45 mm, 20 A 24-230 V / 4-30 V DC screw terminal
امتیاز:

توصیه خود در مورد این محصول را ارائه نمایید:

نام کاربري:

جدید ترین محصولات

نتایج 1 تا 30 از کل 1057 نتیجه
تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.