Image

دیود تیریستور ای ایکس وای اس مدل MCC255-16IO1 Thyristor Diode MCC255-16IO1 IXYS

thyristor_diode_ixys_1000192974
شرکت IXYS ، آی ایکس وای اس با داشتنه سابقه 30 ساله در تولید محصولات نیمه هادی از جمله ماژول دیود و تریستور ماژول های قدرت ، IGBT، ترانزیستورهای خاص ، Power Mosfet، پل دیو و پل تریستور و ... توانسته است جزو پنج شرکت اول این صنعت قرار گیرد. فروشگاه برق و صنعت پاور اکسین دارای انواع ماژول های IXYS می ...ادامه مطلب
تماس بگیرید


  • توضیحات محصول
  • مشخصات فنی
  • ارسال نظر

شرکت IXYS ، آی ایکس وای اس با داشتنه سابقه 30 ساله در تولید محصولات نیمه هادی از جمله ماژول دیود و تریستور ماژول های قدرت ، IGBT، ترانزیستورهای خاص ، Power Mosfet، پل دیو و پل تریستور و ... توانسته است جزو پنج شرکت اول این صنعت قرار گیرد.

فروشگاه برق و صنعت پاور اکسین دارای انواع ماژول های IXYS می باشد این فروشگاه با دارا بودن مجرب ترین و متخصص ترین مهندسین در عرصه برق و صنعت می تواند شما عزیزان را در خرید و یا مشاوره در انتخاب ماژول مورد نظر همراهی کند.


 تریستور چیست؟ انواع تریستورها و کاربردهای آنها

تریستورها کلاس جالبی از وسایل نیمه هادی هستند. این مشخصات با سایر اجزای حالت جامد ساخته شده از سیلیکون مانند دیودها و ترانزیستورها دارای ویژگی های مشابه است. بنابراین ، تشخیص تریستور از دیود و ترانزیستور ممکن است دشوار باشد. برای افزودن به سختی ، تریستورهای مختلفی در بازار موجود است.

  در بعضی موارد ، آنچه دیود تریستورها را از یکدیگر متمایز می کند ، می تواند جزئیات جزئی باشد.
همچنین ، بسته به سازنده ، دیود تریستور معین ممکن است با نام دیگری شناخته شود.
برای استفاده موفقیت آمیز از تریستورها در هنگام طراحی مدارها ، دانستن ویژگی های منحصر به فرد ، محدودیت ها و ارتباط آنها با مدار بسیار مهم است. به همین دلیل است که ما مدتی را برای مرتب سازی همه چیز اختصاص می دهیم تا بتوانید درک بهتری از تریستور مناسب برای کاربرد خود داشته باشید.

دیود تیریستور IXYS
1600(V)
MCC255-16IO1
100(A)
امتیاز:

توصیه خود در مورد این محصول را ارائه نمایید:

نام کاربري:

جدید ترین محصولات

نتایج 1 تا 30 از کل 1135 نتیجه
تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.