Image

استابلایزر تک فاز دلتا 3000 ولت آمپر STB-11-3000

home_stabilizer
استابلایزر تک‌فاز خانگی سروو موتوری استابلایزر تک‌فاز خانگی سرووموتوری مدل STB-11-3000 برند دلتا DELTA درای قابلیت حذف نویز می‌باشد. همچنین دارای خروجی 110 و 220 ولت، دارای صفحه دیجیتال جهت نمایش ولتاژ ورودی، ولتاژ خروجی و آمپر مصرفی می‌باشد. استابلایزر سروو موتوری استابلایزر سرووموتوری خانگی دلت ...ادامه مطلب
تماس بگیرید


  • توضیحات محصول
  • مشخصات فنی
  • ارسال نظر

استابلایزر تک‌فاز خانگی سروو موتوری

استابلایزر تک‌فاز خانگی سرووموتوری مدل STB-11-3000 برند دلتا DELTA درای قابلیت حذف نویز می‌باشد. همچنین دارای خروجی 110 و 220 ولت، دارای صفحه دیجیتال جهت نمایش ولتاژ ورودی، ولتاژ خروجی و آمپر مصرفی می‌باشد.

استابلایزر سروو موتوری

استابلایزر سرووموتوری خانگی دلتا توانایی تنظیم ولتاژ خروجی به‌صورت دلخواه مصرف کننده از 220 به 230 الی 250 ولت در مدل‌های تکفاز می‌باشد. همین‌طور استابلایزر تک فاز خانگی دارای قابلیت تنظیم دقت خروجی به صورت درصدهای 1% و 3% و 5% می‌باشد.

استابلایزر تک فاز دلتا خانگی مدل 3 کاوا دارای خروجی 12 آمپر می‌باشد و مناسب برای انواع یخچال فریزر، تلویزیون، دستگاه‌های ATM ، دستگاه‌های چاپ و ماشین لباسشویی می‌باشد.

ویژگی‌های استابلایزر تک‌فاز STB-11-3000

استابلایزر های تک فاز دلتا دارای هسته حلقوی می باشد و این حلقه کاملا از مس پوشیده شده است. یکی دیگه از مزایای استابلایزر دلتا خروجی کاملا خطی و بدون پرش آن می باشد. این امر باعث می شود تا استابلایزر طول عمرش زیاد شود و کارکرد بیشتری برای مصرف کننده و دستگاه مصرف کننده داشته شود تمامی این ویژگی ها توسط ذغال تعبیه شده روی استابلایزر محقق می بابد.

کاربرد استابلایزر تک فاز سروو موتوری دلتا

کاربری استابلایزر دلتا سرووموتوری به دین گونه می‌باشد که توسط نمونه برداری مرتب از ولتاژ خروجی یعنی ولتاژ ورودی کاهش یا افزایش داشته باشد با استفاده از سیستم میکروپروسسوری هوشمند به سروموتور دستور داده و باعث تثبیت ولتاژ خروجی می‌شود.

جهت خرید و دریافت قیمت استابلایزر تک فاز دلتا مدل STB-11-3000 کلیک نمایید.

برق تک فاز در مقابل برق سه فاز

یکی دیگر از تفاوت‌های مهم بین برق 3 فاز در مقابل برق تک‌فاز، سازگاری در ارائه توان است. به دلیل اوج و افت ولتاژ، یک منبع تغذیه تک‌فاز به‌سادگی سازگاری یک منبع تغذیه سه‌فاز را ندارد. منبع تغذیه سه‌فاز برق را با سرعت ثابت و ثابتی ارائه می‌دهد.

با مقایسه برق تک فاز در مقابل برق سه فاز، منابع تغذیه سه فاز کارآمدتر هستند. یک منبع تغذیه سه فاز می‌تواند سه برابر یک منبع تغذیه تک فاز برق انتقال دهد، در حالی که فقط به یک سیم اضافی (یعنی به جای دو سیم، سه سیم) نیاز دارد؛ بنابراین، منابع تغذیه سه‌فاز، چه سه سیم یا چهار سیم داشته باشند، نسبت به منابع تغذیه تک فاز، از مواد رسانای کمتری برای انتقال مقدار مشخصی از توان الکتریکی استفاده می‌کنند.

تفاوت تثبیت کننده ولتاژ تک فاز و سه فاز

تثبیت کننده ولتاژ سروو یک دستگاه بسیار ساده است که با استفاده از ترکیبی از الکترونیک و ترانسفورماتورهای ساده مانند ترانسفورماتور متغیر و ترانسفورماتور باک بوست و همراه با موتورهای سروو برای تنظیم منبع تغذیه ورودی و ارائه ولتاژ خروجی تنظیم شده دلخواه ساخته می‌شود.

قبل از اینکه به جلو حرکت کنیم، باید درک کنیم که هر ماشین، لوازم خانگی، صنایع، کارخانه‌ها و سایر مؤسسات نیازهای ولتاژ ورودی و خروجی خود را دارند. به‌عنوان‌مثال برخی از ماشین‌ها به خروجی 380 ولت نیاز دارند درحالی‌که برخی از ماشین‌ها به خروجی 400 ولت و غیره نیاز دارند؛ بنابراین اجازه دهید قبل از برنامه ریزی برای خرید یک تثبیت کننده ولتاژ سروو به عوامل زیر توجه کنیم.

STB-11-3000
20*37*37 CM
3000VA
12 A
140-250 ولت
110V-220 ولت
cotolog-stabilizer-delta.pdf
امتیاز:

توصیه خود در مورد این محصول را ارائه نمایید:

نام کاربري:

جدید ترین محصولات

نتایج 1 تا 30 از کل 1135 نتیجه
تایم کاری از ساعت 9:30 تا 18:30 می‌باشد. به غیر از روزهای جمعه و شنبه که تعطیل است.

راه‌های ارتباطی

دسته بندی مقالات

لینک‌ها

کلیه حقوق این سایت متعلق به پاوراکسین می باشد.